Wpis z mikrobloga

To oni najbardziej potrzebują #kryptowaluty #bitcoin ten akurat już to wie dlatego wypuścił swojego shitcoina #petro i skupuje za #btc i #ltc masowa adopcja zacznie się w tych krajach, które są sankcjonowane jak #wenezuela #iran #koreapolnocna

Gdyby miał bitcoina takie coś byłoby niemożliwe, nie wiem co zrobiłby z tym złotem możliwe, że chciał nakarmić głodnych ludzi takie coś nie powinno mieć miejsca.

Bank Of England Refuses To Release Venezuela's Gold


Three days ago, when we reported that following Trump's latest sanctions targeting Venezuela's gold sector president Maduro was seeking to repatriate all of Venezuela's gold - some 14 tons - held at the Bank of England, we cautioned that since the BoE "sought to clarify what Venezuela wants to do with the gold", this suggested that despite Venezuela being the rightful owner of this gold, Venezuela was about to face challenges in getting it back.
p.....4 - To oni najbardziej potrzebują #kryptowaluty #bitcoin ten akurat już to wie ...

źródło: comment_F3PyoNTo0YjYruMIRU0Zyzgo8fdEsCWF.jpg

Pobierz
  • 45
@pawlo74: hej pan pawlo, mam poważne pytanie. Wiem że jest takie wydarzenie co kilka lat, bardzo ważne, że chyba się jakoś zmniejsza zdolnosc do kopania bitkoja, tylko nie pamietam jak ono sie nazywa. Mógłbys mi powiedzieć? Ono chyba ma miec miejsce w 2021 ale nie jestem pewien
@Lil_young: dodam, że regulacja trudności kopania następuje co 2016 bloków, ten właśnie mechanizm zapobiega inflacji w bitcoinie, nie ważne ilu ludzi kopie zawsze będzie wydobywana tylko ściśle zaplanowana liczba bitcoinów, nikt nie może sobie "dodrukować". Kopanie skończy się w 2140 roku. Nie było takiej waluty nigdy wcześniej.
@pawlo74: Oni to potrzebują mniej długu a nie kolejnej waluty , co po walucie gdy wydatki przekraczają przychody ? , jak żyjesz na kredyt którego nie możesz spłacić to przychodzi bankrut i nawet bitcoin tu nie pomoże. No ale pocieszać się propagandą można troszeczkę i łudzić adopcją , której nie ma , 90% społeczeństwa wenezueli obecnie nie ma więcej niż dziury w bucie , a fantazje o grupowym kupowaniu bitcoina można
@theromanpolan: oni potrzebują waluty, której nie ukradnie im nikt i za pośrednictwem, której będą mogli handlować ze światem. W tym przypadku został okradziony przez UK, które nie przejmuje się, że ludzie tam z głodu jedzą psy i koty. Co z tego, że masz jedne z najbogatszych złóż ropy naftowej na świecie jeżeli zablokują cię przymierasz głodem.
@pawlo74: rozumiem , że bitcoinem załatasz deficyt budżetowy spowodowany większymi wydatkami niż przychodami ? ( ͡º ͜ʖ͡º) Oni potrzebują wydawać mniej niż zarabiają a nie kolejnej waluty do przykrycia istoty problemu. Grecja już 5 razy bankrutowała , ostatnim razem ją #!$%@? z unii łacińskiej i nawet zmiana waluty nie pomogła bo znowu im nie idzie ( ͡º ͜ʖ͡º) wiemy wiemy to
rozumiem , że bitcoinem załatasz deficyt budżetowy spowodowany większymi wydatkami niż przychodami ?


@theromanpolan: spowodowany blokadą i sankcjami! Apropos innych sancjonowanych krajów, ile krajów zaatakowały i zniszczyły? A teraz najlepsze. Ile krajów #!$%@?ły USA?
p.....4 - > rozumiem , że bitcoinem załatasz deficyt budżetowy spowodowany większymi ...
@pawlo74: Jakoś Iranowi , Rosji czy Chinom nie zabrali złota , przestań fantazjować , jak trzymasz złoto w obcym kraju jak bitcoiny na MT Gox to nie spodziewaj się bezpieczeństwa , to tak jakbyś u sąsiada na komputerze trzymał swoje bitcoiny
Odpowiedz na pytanie skoro się nie da XD


@theromanpolan: odpowiedziałem wyżej.

chcesz aby Rosja była jeszcze bardziej agresywna Militarnie ?


Ile krajów #!$%@?ła Rosja?! Czy to Rosja miała plan zniszczenia 7-miu krajów w ciągu 5-ciu lat?