Wpis z mikrobloga

#play NEXT to kolejny szwindel od Playa. Byłem zainteresowany ich ofertą - napisałem na czacie żeby dopytac jak wygląda kwestia limitu GB w roamingu.

Okazuje się, że mamy w pakiecie 500 MB!!!1111 (aktualnie w #orange mam 3,2 GB) i później każde 130 MB to 2 zł... no co za cyrk. Jakim prawem oni w ogóle piszą że jest limit 2,82 GB skoro to limit płatny a bezpłatne jest tylko 500 MB?

Można to gdzieś zgłosić czy mogą tak nadal oszukiwać klientów bezkarnie? #oszukujo #afera

Ja wiem, że Play jest znany z tego typu zagrywek (O PACZCIE MACIE LIMIT 100 GB ZA 10 ZŁ - * po przekroczeniu 2 gb prędkość spada do 10 kb/sek) no ale dajcie spokój...
Pobierz Lapidarny - #play NEXT to kolejny szwindel od Playa. Byłem zainteresowany ich ofertą ...
źródło: comment_MEX7aACSQ36jQtRIZzdWDYMwy4Hr0agS.jpg
  • 25
@amn1337: no na kartę przynajmniej masz 500 GB albo ile wlezie, ja w abonamencie w Orange mam aktualnie 3,2 GB w roamingu i 12 GB neta w kraju. Rozglądam się za inną siecią bo konczy mi się umowa, a jak bym chciał przedłużyć umowę to spada mi ilość GB do 5 bodajże...
@borysszyc: pytałem w Play o abonament z przeniesieniem numeru - zaproponowali mi w salonie max 1,1 GB w UE do tego jak jesteś poza granicami kraju większość część miesiąca to musisz oddać kasę za to co zużyłeś. W moim przypadku lipa bo często wyjeżdżam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lapidarny: masz 500 MB bez opłat. Do 2,82 GB jest niższa dopłata, a dalej wyższa. I tak moim zdaniem niepotrzebnie cokolwiek dają. Powinna być opłata hurtowa od początku czyli 7 euro za 1 GB.

Jak często wyjeżdżasz, to ponosisz opłaty hurtowe albo kup sobie kartę za granicą. Operator za to, że korzystasz za granicą musi płacić operatorowi zagranicznemu. Zmiany zostały moim zdaniem źle zrobione. Z jakiej racji za to, że jakiś
@Clear: Dla mnie zmiany na dobre, wyjeżdżam często na krótki czas, do tego nieregularnie wiec nie opłaca mi sie drugiej karty na zagranicę tym bardziej ze co kraj to musiałbym miec inną kartę. LIPA

500 MB to smiech na sali i splunięcie w stronę klienta w jego twarz, do tego mówienie że limit 2,8 GB a faktycznie bezpłatne jest 500 mb to po prostu żart