Wpis z mikrobloga

Grałem niespiesznie w The Last of Us, plus dodatek,
Na kaca po TLOU był byl Horizon Zero Down z dodatkiem, spisał się świetnie

Jak wszytko co dobre tak i Horizon dobiegł końca

Pytanie co teraz? Jak żyć?

Do cyberpunka jeszcze minimum rok, TLOU2 tez pewnie z rok,

Co jest obecnie lub co będzie niedługo w klasie tych 2 wymienionych wyżej?

Niestety, łesterny nie mówią do mnie :/

Last i Horizon to poorzeczka podniesiona po sufit

#ps4
#gry
#jakzyc
  • 24
@flisek94: recenzenci są meh

Czasem lukne na recenzje gry kt już grałem i mam wrażenie że oni na biegu po łebkach skaczą kto pierwszy puści recke a z istoty gry nic nie opowiedzą i wszyscy na jedno kopyto opinie wydają. Dla tego cenie opinię zwykłego niedzielnego gracza bardziej niz "autorytety" z yt
@janushek: a kto mówi dziecko że spajdi jest dla pedałów, homekoming uważam za spoko film, gra może i dobra ale na próbę nie wydam 400 zł

R2D2 xD może być najlepsza gra na ziemi ale jej setting mi nie odpowiada. Jest multum zajebistych gier dzieciaku które komuś nie podejdę ze wzgl na czasy w kt dzieje się akcja, stoje, fabułę.
Z tego samego powodu ni3 podchodza mi jrpg uznawane za zajebiste,
@last_of_us:

: a kto mówi dziecko że soajdi jest dla pedałów

W tym wpisie nikt, podałem to tylko jako (ostrożnie) przykład.

gra może i dobra ale na próbę nie wydam 400 zł

Czemu miałbyś kupować aż dwie kopie? :-)

Jest multum zajebistych gier dzieciaku które komuś nie podejdę ze wzgl na czasy w kt dzieje się akcja, stoje, fabułę.

Lekcje zrób na przyre lepiej a ni3 się wypowiadasz szkrabie

Ja też
@janushek:
Jesli spiderman jest taki dobry to nie obedzie się bez świeżo wydanych dodatków=400zł

Nie masz mnie pozdrawiać tylko z własnego doświadczenia polecić dobra grę z wyrazistymi bohaterami wciągająca fabułą i dobra mechanika gry, na wstępie podałem 2 niemal niedoscignione tytuły i właśnie coś takiego chcę zagrać teraz

A pytam tu bo leje ciepłym moczem na recki z yt które są kopiuj wklej jedna drugiej i robione kto szybciej puści filmik
@last_of_us: Nie jestem fanem gier postaapo. Jestem po prostu fanem dobrych gier. Na mojej liście TLoU jest zdecydowanie nr 1 - najlepsza gra w jaką grałem. Na trzecim miejscu jest HZD, więc może gust mamy podobny ¯\_(ツ)_/¯
Na drugim miejscu jest Uncharted 4, ana czwartym GoW. Więc może którąś z tych dwóch?