Wpis z mikrobloga

Byłem w Smyku w poszukiwaniu czegoś dla chrześniaka. Na półce znalazłem grę KUPA ŚMIECHU. W grze chodzi o to, żeby przepychać kibel i złapać wyskakujące gówno. I to dosłownie. Trzeba złapać wyskakujący z plastikowego kibla, uśmiechnięty stolec.
Jak by tego było mało, na regale obok stało pudełko z ciastoliną play-doh również z motywem kupy.
Co jest #!$%@? nie tak z tymi dzisiejszymi zabawkami?! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Brakowało jeszcze tylko gry edukacyjnej: Czyje to odchody
#zalesie #gry #grybezpradu #dzieci
Pobierz niemamnaimiepszemek - Byłem w Smyku w poszukiwaniu czegoś dla chrześniaka. Na półce z...
źródło: comment_ENhZZ0miMLAB4y9fKADWC98ZCfADILxH.jpg
  • 9
@niemamnaimiepszemek: taka rada na przyszlosc - omijaj smyka z daleka, chyba, ze znajdziesz w necie cos na promocji.
90% asortymentu tam kosztuje naprawde duzo drozej, niz w innych sklepach ;) (przyklad z niedawna - kupowalam smoczek w aptece, internetowej co prawda, ale kosztowal 19zl. W smyku dokladnie ten sam ponad 40zl).
@niemamnaimiepszemek: żeby dzieci nie bawily się prawdziwą kupą daje się im sztuczną ¯\_(ツ)_/¯ podobno żałowanie im takich rozrywek we wczesnym dziecięctwie skutkuje fascynacją obrzydlistwami później (tak tłumaczono swego czasu popularność figurek "śmierdzieli" sztucznych rzygów, glutów itp.) tylko że zamiast tego można dzieciakowi dać się pobabrac w błotku, pobawić plasteliną itp
@niemamnaimiepszemek ja z moja dwojka cisniemy beke z kupy czy siku. Pomaga np na upadki.

Raz mloda kolano #!$%@? porzadnie to spytalem sie czy kupe w trakcie zrobila. Smiechom nie bylo konca, za to placz od razu sie skonczyl.
@niemamnaimiepszemek: to dla polakow specjalnie zeby sie nie brzydzili wziasc kupy niemca do reki xD
@ddrzazga: bzdury, wystarczy zobaczyc na yt jakie sa filmy "dla dzieci" same takie wysrywy, nie wiadomo kto to kreci a jest. szkoda rodzicow ze nic nie moga z tym zrobic, potem dziecko to oglada na tablecie i chce takie #!$%@? zabawki.

kiedys naukowcy mieli taki pomysl zeby odzyskiwac bialko i substancje odzywcze z gowna, te
@Fafnucek: no spoko

Faza analna – faza rozwoju psychoseksualnego człowieka, następująca po fazie oralnej w wieku około 2-3 lat, gdy dziecko uczy się kontrolowania wydalania

powodzenia w graniu w ta gre z 3 latkiem, nie wiem czy wogle pamietam cokolwiek z tego czasu XD jeszcze napisali psychoseksualnego u 3 latka XD ja tam nic nie pamietam seksualnego do moze 6 roku zycia potem to moze widzialem jakies cyce w gazecie xD