Wpis z mikrobloga

No elo mordeczki xD #!$%@? takiego dnia dawno nie miałem xD ogólnie mogłem wygrać 2300 funi, ale niektóre mecze był takie że nie warto było trzymać do końca, może po kolei

1 kupon,
Hoffenhem fart 84 min xD
Dortmund z 1;2 na 3;2 i do razu jak strzelili cash out 725 z ok 1100

drugi kupon na 475 cash out za 180 w 35 min bo grało Napoli słabo, miałem kontre Genora HT/FT za 40 funi i wygrana 480 wiec jeden cash out z 475 a drugi na 830 zostawiłem xD

Napoli weszło, i zostało Porto na 830... gol w 89 minucie, a Braga tyle sytuacji miała w 2 połowie ze szok, 2 razy poprzeczka.

dodatkowo, Napoli, Lyon, Dortmund, Norwich i Atletico przegrywało swoje mecze aby w końcowce wygrac.

Najbardziej emojcjonujacym meczem było chyba Norwich ktore staało juz 150/1 lub 201/1 i duzo ludzi pogralo ten mecz mając w pamięci mecz Newcasle w podobnych okolicznosciach 2 lata temu.

Napoli gol w 86, Lyon bezpiecznie w sumie bo w 2 polowie wział się do roboty, Altetico ostania akcja meczu

troche kasy wydałem na kontry, Genoa, 40 funi, 100 funi poszlo na Brage po golu Porto, szkoda ze nie strzelili :D
10 poszla na altetico i bayern remis, szkoda ze nie strzelil bayern
kontra genui mialem cash out 230 funi w 60 min ale zostawiłem, chwile pozniej padl gol na 1;1 i juz mi było obojętne który zespół strzeli na 2;1 xD no ale 800 cieszy bardziej niz 500 xD

Wiec do wygrania w sumie było 2300 funi z tych 3 kuponów, po cash out i po zagraniu kontr na CZYSTO wyszło 1600 funtów dziś

cały wkład poszedł na dzisiejsze bety poszedł z 10 funi free bet, za ktory wygralem 300 funi 2 dni temu

https://www.wykop.pl/wpis/36533233/free-bet-chyba-nie-tak-zle-brac-czekac-czy-grac-ko/

tyle szczęścia w jeden dzien danwo nie miałem!
POZDRO!!

#bukmacherka #pokazkupon #pilkanozna #bukzaplac #bartypuje #wygryw
Pobierz
źródło: comment_61S5HWdIzAnX3Ohn04ahd8lmnPB2hSGa.jpg
  • 10
@lekkonieobecny xd profit to profit. Gdybym postawił 1mecx mniej i wygrał 1500 to też bym się cieszył. Więc 1600 profit to też dobry profit. Czasem trzeba zabezpieczyć kupon żeby być do przodu kilka stowek. Win win.
@bart88uk: Nic nie zrozumials. Ale po 100 kontrach bedziesz tysiace w plecy, to gdzie tu win? Nie rob juz z siebie totalnej ameby tylko wez kalkulator i przelicz to bo jak tego nie zrozumiesz to bedziesz przegrywal cale zycie.
Ale bez kontr będę miliony w plecy więc wolę kontry. Weź kalkulstor I sobie oblicz. Stawka bez kontry brak win. Stawka 100 bez kontry bez wygranej - 100. Stawka I konta 200 I wygraną 1600.wroc do szkoły dziecko
Wytlumaczysz mi dlaczego? Nie znasz podstaw matematyki. Nie rozumiesz takich podstaw, ze bukmacherzy wprowadzili cashouty nie po to, zebys zarabial ty, tylko po to zeby oni zarabiali. Wiesz, ze w 100% dostajesz opcje cashoutu po niekorzystnych oddsach?