Wpis z mikrobloga

@voyteckz: XD no i?
Wciaz trudniejszy do przedawkowania niz ibu.
Paracetamol wezmiesz 2x500 a za chwile nadprogramowe 2x500 i nic Ci nie bedzie.
Zrob to samo z ibu to wyladujesz w szpitalu. Ibu absolutnie nie mozna przekraczac dziennej dawki, a z paracetamolem mozna na luzie.
@dob3k no ja najczęściej biorę nimesulid, tzn jak mam jakieś bóle, różowa bierze bo ma bolesne miesiączki ale to przed 2-3dni tylko. Weź nie strasz z tą wątroba :(

A ketoprofen zajebiscie dobrze działa w dobrej dawce, choć wydaje mi się że krócej działa niż nimesulid
@korni007: Z nimesulidem nie zartuje. Wiedzkosc europy, uk i usa go wycofaly i jest zabroniony w tych krajach, bo od niego w watrobie sie wydzielaja toksyny i konczy sie w najlepszym wypadku przeszczepem o ile nie smiercia. Wiec na serio najlepiej zmieńcie na cos innego.
O znalazlem w wiki. Co ciekawe w Polskiej wiki o tym ani slowa nie ma i normalnie sprzedawany.
Pobierz d.....k - @korni007: Z nimesulidem nie zartuje. Wiedzkosc europy, uk i usa go wycofal...
źródło: comment_03mnrwlqdVUBEeXzlErDrMJCbErs5l5y.jpg
@dob3k: XD
Paracetamol wezmiesz 2x500 a za chwile nadprogramowe 2x500 i nic Ci nie bedzie.
Zrob to samo z ibu to wyladujesz w szpitalu. Ibu absolutnie nie mozna przekraczac dziennej dawki, a z paracetamolem mozna na luzie.

O shit dlaczego jeszcze ja żyje skoro biorę na ból głowy 2 lub 3 tabletki Ibu 800mg, i później kolejne 2 jak nie przestanie boleć. Z przeciwbólowych to król jest jeden - Oxycodon, morfina
@dob3k: #!$%@? mać aż się #!$%@?łem, bo lekarz mi to po operacji przepisał jak mu powiedziałem że mnie brzuch boli po ketonalu... co te polskie konowały to ja nawet nie