•  
    L......................e

+65

Hej mirki, gdzie mogę kupić taki piękny patriotyczny płaszcz? #heheszki #bekazpisu #bekazprawakow #odziezpatriotyczna #polityka

źródło: wykop.pl

•  
      Der_Deutscher_Kaiser

0

@Lucifer_vult_animae_tuae: na marszu pewnie będzie, tak samo jak cała masa innego patriotycznego kiczu

•  
      L......................e

0

@Der_Deutscher_Kaiser: ja biorę pałkę patriotyczna z podobizną małego powstańca.

•  

@Lucifer_vult_animae_tuae Amerykanie, Francuzi, Angole, nawet takie Turasy, wszędzie dodają swoje flagi i patriotyczne hasła, a jak w Polsce coś takiego się robi, to lewaki od razu muszą się z tego śmiać. Polskie lewactwo jest 100 lat za murzynami ))¯_(ツ)_/¯

•  
      L......................e

+1

@crest: gdzie patriotyzm w jakimś palcie? Machanie flagami to nie patriotyzm. W Polsce nie ma patriotyzmu, jest tylk machanie flagami i wytykanie kto nie jest prawdziwym, a kto jest prawdziwym patriotą. Amerykanie wspierają własny przemysł i produkcje, to samo Niemcy czy Francuzi. U nas polaczek na polaczka pluje, kupuje jak najtaniej od chińczyka produkty, a potem płącze jak to żydowski spisek niszczy ten kraj.

+: s3v3n
    •  

@Lucifer_vult_animae_tuae właśnie widać jak plujesz na wszystkie wartości . I do tego "Polaczek" i już mamy pełny obraz lewaka XD Normalnie 100 lat za murzynami to nasze lewactwo. ))¯_(ツ)_/¯

•  
      L......................e

+1

@crest: na jakie wartości? Bo nie udaje że Polska to idealny kraj? Bo chce zmienić podejście ludzi w tym kraju i uważam że machanie flagą nie ma nic wspólnego z patriotyzmem? Myślisz że coś poprawiasz machając kawałkiem materiału? Patriotyzm zawsze wydawał mi się pracą i działaniem na rzecz poprawy sytuacji w kraju i polepszania społeczeństwa.

•  

@Lucifer_vult_animae_tuae Nigdy nic nie potraficie uszanować, oj daleko nam do takiej Francji albo USA gdzie taka flaga ma wartość ))¯_(ツ)_/ ¯ jednak miałem rację, murzyn ma więcej rigiczu niż taki lewak XD

•  

@Lucifer_vult_animae_tuae: A kto twierdzi że idealny? Podejście do czego chcesz zmienić? A czy coś popsuję machając kawałkiem materiału?

•  
      L......................e

+1

@crest:

Nigdy nic nie potraficie uszanować,

Ale zajebało cebulą. WY nie potraficie uszanować. No i zaczyna się koncert życzeń, czyli wy biedne uciśnione chłopaczki i ja wielki zły lewak, który uważa że patriotyzm to przede wszystkim szanowanie ludzi, wspieranie polskich firm, i dawanie dobrego przykładu, a nie darcie mordy z flagą w jednej ręce, i kamieniem w drugiej.

daleko nam do takiej Francji albo USA gdzie taka flaga ma wartość

A teraz ja znowu zły, bo przecież to że nie chcę machać flagą ile się da, i kupować gacie z orzełkiem czyni ze mnie antypatriotę.

@panzerfucker:

A kto twierdzi że idealny?

To napisz na wypoku że polska to nie kraj idealny, i że społeczeństwo mamy bardzo antyobywatelskie, to zaczynają się lemingi takie jak @crest pluć ile wlezie.

Podejście do czego chcesz zmienić?

Do życia, do siebie nawzajem?

•  

@Lucifer_vult_animae_tuae złościsz się, bo wiesz, z nie masz racji. Taka Francja albo USA wielki szacunek do flagi, a taki polski lewak? Nic, zero ))¯_(ツ)_/¯

•  

@Lucifer_vult_animae_tuae:

To napisz na wypoku że polska to nie kraj idealny, i że społeczeństwo mamy bardzo antyobywatelskie, to zaczynają się lemingi takie jak

To nie jest dla nikogo tajemnica że nie jest idealny ten nasz kraj . Co raz ktoś coś o tym pisze. A społeczeństwo w jakim sensie antyobywatelskie?

•  
      L......................e

+1

@crest:

złościsz się, bo wiesz, z nie masz racji

Argumenty ad personam to najlepszy dowód że to nie ja się złoszczę ;)

Taka Francja albo USA wielki szacunek do flagi, a taki polski lewak?

Zero szacunku do flagi bo? Wy i te wasze urojenia. Nawet lewakiem nie jestem ale co tam. W twoim świecie pewnie każdy kto nie jest korwinistą to lewak.

@panzerfucker:
      Społeczeństwo obywatelskie to takie, gdzie, w którym ludzie troszczą się o słabszych, schorowanych czy oszukiwanych. W takich niemczech, czy tym bardziej w Szwajcarii, właśnie dzięki takiej postawie ludziom żyje się bardzo wygodnie i dobrze, a w krajach gdzie jeden na drugiego pluje i jeden drugiemu żałuje, co na szczęście się poprawia, ale ciągle to można jeszcze spotkać, ludzie cieszą się że mogą komuś dopierdolić.

źródło: youtube.com

•  

@Lucifer_vult_animae_tuae ad persona, bo napisałem, że się złościsz? Litości XD Takie USA, Francja, Anglia, Turcja wszędzie widać ich flagi oraz dumę narodową, a taki krajowy lewak? Ciągle tylko jest zły na nasze społeczeństwo i je obraża. ))¯_(ツ)_/¯ Zero tolerancji. Wstydź się.

•  
      L......................e

+1

@crest: Zapoznaj się z definicją ad personam. Nie będę ci tłumaczył jak dziecku, masz internet, masz google, sprawdź. No i te puste słowa o dumie narodowej. Nie ma chyba głupszego hasła, tym bardziej że najgłośniej o tym krzycząs sebixy blokersy żyjące z kradzieży, albo roboty na czarno.

•  

Społeczeństwo obywatelskie to takie, gdzie, w którym ludzie troszczą się o słabszych, schorowanych czy oszukiwanych.

I mówisz że w Polsce takich ludzi brakuje? Są tak jak w każdym innym kraju. Do Szwajcari nam daleko ale mimo to nie psioczył bym na Polaków jakby to byli jedyni dzicy w Europie

w krajach gdzie jeden na drugiego pluje i jeden drugiemu żałuje
      Takich ludzi jest mniejszość ale zawsze jest o nich głośno i możesz ich spotkać w każdym kraju. Poza statusem portfela ludzie nie różną się aż tak bardzo.

•  

@crest: jesteś lekko upośledzony tak patrząc po tym co piszesz.

+: L......................e
    •  
      L......................e

+1

@Przegrywek123: jak ja was lubie prawiczkotrolle. Zero argumentów tylko wyzwiska XD

•  

@Lucifer_vult_animae_tuae: przecież to nie było do ciebie lol. Nie ośmieszaj się

•  
      L......................e

+1

@panzerfucker: Polacy to nie jedyni dzicy, ale bliżej nam do ukraińców niż szwajcarów pod względem społeczeństwa. Lata zaborów, wojny, komuny zrobiły swoje. Jesteśmy biednym krajem z europy wschodniej, taką mamy mentalność i zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni. Starczy popatrzeć na to kto wygrywa wyboru.

Takich ludzi jest mniejszość ale zawsze jest o nich głośno i możesz ich spotkać w każdym kraju.

W kraju gdzie prawie każdy głosuje przeciw jakiejś partii mniejszość? No nie wiem. Nie mówię że jest z tym dramatycznie źle, ale jak widać nawet po demonstracjach i tym co się dzieje na ulicach od lat, nie ma u nas jedności w społeczeństwie, jesteśmy biedni, rozbici, podzieleni i nie zapowiada się poprawa.

•  
      L......................e

+1

@Przegrywek123: Racja, pardon, myślałem że to znowu ten cep crest odpisał, a chłopak faktycznie ma coś z głową.

•  

@Lucifer_vult_animae_tuae zaczynają się argumenty ad personam, bo mam inne zdanie. To musi być ta sławna lewacka tolerancja XD

•  

Polacy to nie jedyni dzicy, ale bliżej nam do ukraińców niż szwajcarów pod względem społeczeństwa.
      No jest nam bliżej i nic dziwnego, Szwajcarzy zawsze neutralni dawno widzieli jakąś wojnę na swoim terenie.

Starczy popatrzeć na to kto wygrywa wyboru.
      Jakby PO było super lepszą alternatywą, chociaż miało taką dobrą prasę na zachodzie. Ale po tej dawce teatrzyku politycznego który mamy ostatnio większość Polaków chyba te wybory oleje.

widać nawet po demonstracjach i tym co się dzieje na ulicach od lat, nie ma u nas jedności w społeczeństwie, jesteśmy biedni, rozbici, podzieleni i nie zapowiada się poprawa.
      Skoro żadna strona nie chce rozmawiać i napędzają je w tym media to nie ma co się dziwić.

+: lwonly
    •  
      L......................e

+3

@crest: nawet do ciebie nie pisałem, idź gdzie indziej szukać kolegów, pozdro. Kolejny dzieciak który nie potrafi nawet zdania dobrze sklecić.

@panzerfucker:

No jest nam bliżej i nic dziwnego

Ale Niemcy mieli sporo wojen i też pod tym względem u nich jest lepiej.

Jakby PO było super lepszą alternatywą,

Uderz w stół a nożyce się otworzą. Myślałem że się domyślisz że chodzi mi o wszystkie wybory po 89 roku, ale co tam.

Skoro żadna strona nie chce rozmawiać i napędzają je w tym media to nie ma co się dziwić.

No, więc wzruszmy ramionami i żyjmy dalej w tym grajdołku, gdzie rozbite podzielone społeczeństwo daje sie ruchać na lewo i prawo korporacjom, bankom, politykom i klerowi.

•  

No, więc wzruszmy ramionami i żyjmy dalej w tym grajdołku, gdzie rozbite podzielone społeczeństwo daje sie ruchać na lewo i prawo korporacjom, bankom, politykom i klerowi

To zostań tym trybunem ludowym, porwij tłumy a pójdę za Tobą.

•  
      L......................e

0

@panzerfucker: dobrze.

•  

@Lucifer_vult_animae_tuae nawet dziś nie macie wolnego? W sumie racja, pełna mobilizacja. Ale może chociaż macie płatne 200% od wpisu.

•  
      L......................e

0

@NitrousOxide: Niedziela, płacą 200%, co poradzisz. Jakoś trzeba utrzymać rodzinę i spłacić kredyt. ¯\_(ツ)_/¯

Przynajmniej nie żyje na socjalu jak wyborcy pis.