Moja pierwsza liga weekendowa. 4 mecze do końca. Brakuje jednego zwycięstwa do gold 3. Jest 85 minuta prowadzę 2:0. Dostaje dwie bramki i przegrywam po karnych. Przegrywam dwa kolejne spotkania. Na ostatni mecz wychodzę zmotywowany i lekko przestraszony. Widać, że przeciwnik nie ogarnia. Piękna bramka Firmino wybuch radości w moim salonie. Podczas powtórki gra się zawiesza. Odpalam jeszcze raz. Przeciwnik o klasę lepszy ode mnie ale dzielnie bronię remisu próbując skontrować. 93 minuta tracę bramkę. Oj jak boli. #fut
  • 7
@salilsawarim222: wbij tak co tydzień s1 zamiast g3 i na koniec miesiąca zamiast 8 ifów za fut będziesz miał 4, zamiast 120k, będziesz miał 80k, zamiast paczek o wartości 480k, będziesz miał paczki o wartości 200k, także jak widzisz, prawie 2 razy lepsze nagrody są w g3 od s1