Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #komputery

Jednymi z najbardziej przereklamowanych sprzętów dla graczy są moim zdaniem Razery. Miałem od Razera myszkę i słuchawki (Molten Core i Razer Kraken) i obydwie rzeczy po równo 2 latach szlag trafił, a już w połowie było widać na nich mocne zużycie (chociaż nie robiłem nie wiadomo co z nimi xD), też macie takie odczucia? Wtedy zmieniłem na Steelseries na jakąś tanią myszkę i słuchawki i do tej pory ładnie trzymają i wyglądają o wiele lepiej po podobnym czasie użytkowania.
  • 5
@vomar: No mi razery i molten core poszły równo po 2 latach ( ͡° ʖ̯ ͡°) W razerach padła słuchawka, a w Molten corze scroll się zużył i był całkowicie luźny.
@Need Ja od dłuuugich lat wiernie z Logitechem. Deathaddera 2013 używało mi się mega słabo (wielkość dłoni), z mojego otoczenia każdy po ok. roku narzekał a to, a tamto. Natomiast Rivala 100 od SS używało mi się bardzo dobrze, oddał pole MX MASTER 2S, ale od 6 lat używam podkładki 4HD i jest w rewelacyjnym stanie. No i nie podoba mi się logo Razera. :P

Z przereklamowanych dodałabym jeszcze droższe mychy Roccata
@Need: Razer naga mouse działa świetnie od 2012 roku, jeśli miałbym kupić kolejną myszkę stricte pod mmo to tylko razer. Ale ta myszka to jedyne co bym od nich kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°).