Wpis z mikrobloga

Pamiętam, że jak byłem mały to matka zawsze mówiła mi, że mam szukać w przyszłości inteligentnej, niekoniecznie ładnej dziewczyny. Często tu forsuje się takie przeciętne, inteligentne dziewczyny jako tak zwane "szare myszki". Taki #!$%@?. Można się śmiać z Firmy, ale teksty niektórych ich piosenek obrazują prawdę o kobietach. Kiedy kobieta widzi Chada, albo czarnoskórego to od razu zaczyna myśleć swoimi zwierzęcymi instynktami, niezależnie od własnego intelektu.

Te bez szkoły jak i po uniwersytecie jednakowo głupa palić umiecie


Przykładem może być taki Simon Mol i jego hehe "ofiary", zwykle właśnie takie "młode, inteligentne studentki". Nie ma co mydlić sobie oczu jakimiś wyimaginowanymi szarymi myszkami, bo pod względem wierności te wasze inteligentne szare myszki stoją na równo z ćwierćinteligentymi karynami. Powiem nawet więcej. Im inteligentniejsza kobieta, tym większa szansa, że puszcza się ze wszystkimi naokoło, ponieważ jest bardziej świadoma zalet z bycia kobietą i chętniej je wykorzysta.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #logikarozowychpaskow
  • 11
@MajaGraja: Żeby nie umawiać się z dziwkami to trzeba całkowicie unikać kontaktów z kobietami, bo każda w stopniu mniejszym lub większym wykorzystuje swoje wdzięki w celu zawłaszczenia dóbr materialnych mężczyzn.