Wpis z mikrobloga

Miał być apolityczny marsz wszystkich polaków świętujących 100 lecie odzyskania niepodległości, bez rac, bez homofobicznych/rasistowskich haseł. A jak wyszło? Bandy onru krzyczące 'zakaz pedałowania', palenie flagi unii europejskiej i powiewające zielone onrowskie paszkwile, w dodatku pierdyliard smrodzących rac i tysiące 'patriotów' w kominiarkach. Tak się boją swojej tożsamości albo im zimno. Każdy taki gieroj, a jak pan władza poprosił o zdjęcie kominiareczki to wyszło kto pod nią był ( ͡º ͜ʖ͡º)
#11listopada #gownowpis #neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #polityka
  • 12
@Wanzey: Ojej biedaku, może byś sam poszedł i zobaczył jak to wygląda zamiast brandzlować się do tego co pokazują media? Rasistowskich haseł nie słyszałem żadnych a szedłem w pierwszej połowie marszu. Nie sądze, żeby hasło "Chłopak, dziewczyna - normalna rodzina" było wybitnie obraźliwe a każdy ma prawo wygłaszać swoje poglądy. Palenia flagi nie widziałem, nikogo w kominiarce też nie. To, że jest filmik w którymś jakiś jeden cwaniak grasuje w czerwonej
@itterasshai: Tak krzyczenie chłopak dziewczyna normalna rodzina nikogo nie obraża XDDD To dobry marsz niepodległości gdzie zamiast świętować niepodległość wykrzykuje się swoje homofobiczne hasełka XD Ale jak ktoś chciał wygłaszać swoje poglądy transparentem kobiety przeciw faszyzmowi to już źle, prowokacja feministyczna XDDD Rzucania petardami pod nogi dzieci i kobiet też nie widziałeś, flag onru i włoskich faszystów też nie było, baaa tam same rodziny z dziećmi były XD
@a4z4a4: Napisałem, że nie widziałem co nie znaczy, że nie było. Żeby zburzyć wasz swiatopoglą nie jest tak, że każdy pali sobie w marszu flagi i obrzuca gównem ue. Zdajecie sobie sprawę, że nawet na takim marszu ludzie mogą mieć różne poglądy?

@Wanzey: Mnie obraża homopropaganda i co? I żyje bo każdy może mówić co chce. Kisne z tego jak takie osoby jak Ty widzą tylko te kilka/kilkanaście flag onru
@Klepajro: Napisałem, że ja nie widziałem żadnych rozrób na marszu w Warszawie. To nie znaczy, że nie było wśród tych 200k ludzi jakichś skrajnych #!$%@?ów. Natomiast faktem jest, że praktycznie wszyscy uczestnicy marszu poza tymi paroma przypadkami to byli zwykli ludzie którzy z jakąkolwiek formą rozrób byli bardzo nie po drodze.