Wpis z mikrobloga

Moi drodzy!

Podobno w życiu pewne są tylko zmiany i jest sporo prawdy w tym powiedzeniu.

Drugie dziecko i nowa praca sprawiły, że od kilku miesięcy publikuję swoje artykuły zdecydowanie rzadziej niż kiedyś. W między czasie nawet bordo na wykopie straciłem ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie ubolewam jednak z tego powodu. Chciałbym jedynie poinformować Was, że zmieniam sposób wołania do swoich znalezisk.

Do tej pory wołałem Was ręcznie. Od kolejnego wpisu chciałbym przenieść się na bardziej praktyczne rozwiązanie. Utworzyłem w tym celu swoją mirkolistę Thank you from the Mountain!. Oddaję tym samym całą władzę nad jej składem w pełni w Wasze ręce. Żeby dołączyć do niej, należny kliknąć w powyższy link a następnie zalogować się swoim kontem wykop.pl i kliknąć "dołącz".

Jeśli moje artykuły przypadały Wam do tej pory do gustu, zachęcam do dołączenia do listy. Za wszelkie okazane wsparcie... thank you from the mountain! #pdk ( ͡º ͜ʖ͡º)

Poniżej po raz ostatni wołam ręcznie osoby, które wyraziły wcześniej chęć otrzymywania powiadomień o moich nowych wpisach. Jeśli chcecie otrzymywać nadal powiadomienia o moich artykułach, zapiszcie się proszę do powyższej listy.Zachęcam do tego także innych wykopowiczów!

Na zachętę wrzucam zdjęcie bieszczadzkiej Tarnicy w asyście zachodzącego słońca.

Nowy artykuł niebawem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pozdrawiam!

#permanenttravel #gory #podroze #podrozujzwykopem #zainteresowania
P.....l - Moi drodzy!

Podobno w życiu pewne są tylko zmiany i jest sporo prawdy w ...

źródło: comment_0IdfAsVyOPK3CIvWlnKh95nIWIITlc7N.jpg

Pobierz
  • 67