Wpis z mikrobloga

Przestał mi działać "nielimitowany" internet mobilny w #play. Dzwonię na infolinię:

- Wykorzystał Pan limit pakietu internetu.
- Wykorzystałem limit w nielimitowanym internecie?
- Yyy, tak.
- Czy mogę dokupić internet do nielimitowanego internetu?
- Tak. 5gb 5zł lub 10gb 10zł.

Tym sposobem powiększyłem swój limit internetu w pakiecie bez limitu :|. Ma to sens.
  • 24
@detsykebarn: No ale w T-mobile to typowo domowy, trzeba z urządzeniem (można sprzedać modem), ale to nowa karta SIM z numerem; chyba że można podłączyć swój abonament pod ten internet mobilny i korzystać z jednego neta w ramach tej oferty nielimitowanej.
@BajerOp: Przeczytałem :) Niemniej jednak wkurza, że można ot tak sobie sprzedawać "nielimitowany" internet nazywając go ofertą bez limitu a małym druczkiem dopisać, że w ofercie bez limitu limit wynosi 100gb.
@BajerOp: @Piwniczak35: Próbowaliście kiedyś korzystać z internetu, który rzekomo jest ale z obniżoną prędkością? Równie dobrze mogłoby go nie być, to jest prędkość, która w praktyce kompletnie uniemożliwia załadowanie jakiejkolwiek strony... Fakt, że jest jakikolwiek przesył danych istnieje chyba tylko po to żeby nikt nie mógł przyczepić się, że odcięli mu internet w pakiecie bez limitu. Bo limitu faktycznie nie ma, dostajesz tylko wyższą prędkość na 100gb. Co z tego