Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Próbuje się przekonać do iPhona, ale jakoś nie potrafię. Obecnie mam Samsunga S8+, jakość wykonania, kompletność super. Problem w tym, że ciężka nakładka wyraźnie spowalnia telefon, widać to np. w porównaniu do Huaweia.

Miałem przed Samsungiem iPhona 6s, kultura działania genialna, ale upośledzony multitask, albo brak możliwości automatyzacji Taskerem powodowała u mnie pienienie z gęby. Chyba że o czymś nie wiem?

W jaki sposób android mnie zatrzymuje przy sobie? Jest dużo bardziej rozbudowany w porównaniu do iOSa. Mogę np. Taskerem (tak, on jest w #!$%@? przydatny) ustawić automatyczne odpalenie yanosika i Spotify po podłączeniu do zestawu głośnomówiącego w samochodzie, już o aktywnym przycisku wiszącym yanosika nie wspominając.

iOS przyciąga mnie głównie kulturą działania i bardzo dobrym wsparciem. To wszystko. No i Android mocno nadgonił pod tym względem.

Może wy mnie wyjaśnicie co źle myślę? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ios #android #iphone #samsung #smartfon
  • 16
@laress: kolejna osoba, która rozważa wybór systemu uwzględniając yanosika (tak wiem, że to jeden z powodów u Ciebie). Niech Google wprowadza te fotoradary i będzie po sprawie. Co do wielozadaniowości - co jest nie tak z iOS? Pytam serio bo dla mnie ważna jest po prostu wygoda i prostota systemu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kocz_ownik: pytałeś ci jest nie tak z wielozadaniowoscią w ios to ci odpowiedzialem,
co do płynnego działania przez 3 lata i wsparcia to tak, da radę
@Kic3k: Nie, nie chciałem. Chyba po prostu moja opinia jest taka, że jak mam dać tyle samo za iOS i Andka to wybieram to pierwsze. Jestem na etapie zmiany telefonu i mętlik totalny. Pixele brałem pod uwagę, ale ciężko z ich dostępnością w PL, tym samym gwarancją. Oneplus 6 niby spoko, ale zakup z Chin u mnie nie wchodzi w grę. Iphone to znowu kosmos cenowy. Na tę chwilę cokolwiek bym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kocz_ownik: to wez też pod uwagę to że za cenę nowego ios kupisz sobie bardzo dobry telefon za 2k z andkiem, wymienisz sobie za 2 lata na kolejny za 2k i jeszcze będziesz na tym do przodu
@Kic3k: pixela za 2k nie dostanę. Biorąc nowego IP, chociażby Xr zakładam użytkowanie 4 lata. Zatem z mojej perspektywy to tak nie do konca wygląda. Co za 2k z Androidem do kupienia w PL wg Ciebie jest godne polecenia?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kocz_ownik: pomijając chińskie wynalazki to pixel 2 xl czy Galaxy s8/s8+
a za dwa lata zmiana na np Galaxy s9/10 albo pixela 3/4
i to w cenie jednego iphona
nie licząc dodatkowej możliwości sprzedaży telefonu