Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #p0lka
Komentarz kolegi @jagoslau pod jednym z wpisów bardzo trafnie określa to, jak p00lki całkowicie zdominowały mężczyzn w Polsce i jak bardzo mężczyźni są od małego uczeni uległości wobec nich. Pieprzyć takie społeczeństwo(°°
A.....1 - #przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #p0lka
Komentarz kolegi @j...

źródło: comment_zM2bChdeedCJvWAXQnz45GqVVF99k9tT.jpg

Pobierz
  • 26
@Antonio211: Ja myślę że na całym świecie tak jest niestety. Można lubić czy nie lubić arabów, ale u nich jest najzdrowsza relacja i dlatego oni teraz się rozwijają bo nie dopuszczają kobiet do stanowisk. Gdy kobietom da się więcej praw od nas wychodzi z nich ich prawdziwa natura okrutnej egoistycznej bestii nienawidzącej słabych mężczyzn oraz księżniczki która myśli że cały świat powinien kłaniać się do jej stóp.
@Antonio211: Ależ bardzo dobrze, niech kobiety nacieszą się wolnością i przywilejami póki jeszcze dominuje tutaj biała rasa człowieka. Potem będą znowu niańczyć pod ciapatym panowaniem dzieci i zasuwać w kieracie.

Co w tym złego, funkcja matematyczna czasem zniżkuje czasem zwyżkuje.

betauprising już blisko, mój bracie..


@Antonio211: Owszem, nie jest tak bardzo daleko, ale to raczej będzie jakiś Hindo-Paki betauprising, z białymi przegrywami nie będą się dzielić.
@xentropia: tak, ten szczyt nazywał się w historii wojna.

Wtedy rzeczywistość weryfikuje, kto jest alfą i ma kobiet na pęczki, a kto betą. Oraz weryfikuje wybory kobiet które wybrały ciamajdy, a nie gości którzy potrafią je obronić.
(to oczywiście skrót myślowy, ale dla wszystkich jasne w czym rzecz)
Przez wiele, wiele lat kobiety nie miały żadnych praw, w momencie w którym je zdobywają chcą wszystkiego, dojdzie to do jakiegoś szczytu i będzie w dół (i tak parę razy, aż się wyrówna na stabilnym dla obu stron poziomie)


@xentropia: Celna diagnoza, ale nic się nie będzie stabilizować, na pewno nie na długo. Rzadko jakieś zjawisko osiąga stan idealny i trwa w nim. Przesadne znaczenie i uprzywilejowanie kobiet to jeden z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antonio211: ziomeczek jeszcze zapomniał o klasyfikacji mężczyzn przez komisje wojskowe przez pryzmat ich zdolności bojowych - kobiety mogą poddać się komisji dobrowolnie, a z drugiej strony po ukończeniu 18 lat każdy mężczyzna jest traktowany przez państwo jako potencjalne mięso armatnie..