Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem, że mirko to nie najlepsze miejsce ale nawet nie mam kogo zapytać. Zacząłem wychodzić z piwnicy i poszedłem na pewne zajęcia zorganizowane, które odbywają się co tydzień. Tydzień temu było pierwsze spotkanie, fajna laska tam była, ale moje #!$%@? plus to, że szybciej wyszła sprawiło, ze nie zagadałem. Dzisiejsze spotkanie zostało odwołane, a chciałem z nią pogadać. Praktycznie nawet nie gadaliśmy, tylko wymieniliśmy dwa zdania, a ja się #!$%@? zakochałem xD. Jestem słaby into relacje z dziewczynami. I teraz prawie cały tydzień o niej myślałem, a jak mam myśleć drugi to #!$%@? mnie strzela. Wystalkowałem jej fb, wiem, że jest wolna, jest szarą myszką lvl 999, lubimy podobne rzeczy. Nie wiem, czy odezwać się do niej na fb, czy nie. O ile potrafię jakoś zagadać w rl i zaprosić na kawę to nie mam pojęcia jak to zrobić przez fb, bo nigdy tego nie robiłem, mój profil to widmo - 0 informacji, gdzie nawet nie mam zdjęcia. Bardzo nienaturalna jest dla mnie myśl, żeby dodać ją do znajomych i po prostu napisać cześć i ciągnąć rozmowę, bo nigdy tego przez internet nie robiłem z obcymi ludźmi. Co byście zrobili na moim miejscu? #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 6