Wpis z mikrobloga

ułożone. Model w składaniu nudny. Za dużo powtórek przy budowaniu, które są w dodatku narysowane jako oddzielne fragmenty. W instrukcji znalazłem błąd. W dodatku zabrakło jednego elementu(lego mi to dośle, wiem). Za to lepsza część: Zabawa - przednia, model niesamowicie skręca, jego funkcje działają całkiem szybko - dzieciak miałby radochę, gdyby się do niego dopadł :D (ale klocki nie są do zabawy, jak cola nie jest do picia). :D
#lego
Pobierz
źródło: comment_0SetyiJ3uphTzUamt8hvwj9msvUNkCzY.jpg
  • 12
@Techniq: dzięki :) Ale i tak chyba na pierwszy strzał sobie sprawię 42009... tuż po tym jak ułożę 25 zestawów z dawnych lat które na mnie (i na parę części) czekają :P
@noriad: jakie masz zestawy z dawnych lat? Polowałem na 42009 kilka chwil chyba 2 lata temu - dobrze, że się na niego rzuciłem. Jeśli chcesz moge Ci zdjęcie zrobić tak zebyś porównał wielkość "łatwiej"
@Techniq: ja po prostu stwierdziłem że bez sensu aby klocki tak się kurzyły w skrzynce więc je wymyłem i posortowałem, teraz jeszcze brakuje mi dosłownie 10 części (~350 już dokupiłem xD) i będzie trzeba składać :) Tylko myślę aby zrobić im jakieś "tło" tematyczne czy chociaż konstrukcję na której będą poukładane, bo inaczej zajmą mi wszystkie półki w pokoju, tak jak Tobie :P
Pobierz
źródło: comment_DHAUlKVWpMMvvEWqhpDOXAKKISI34KNs.jpg