Wpis z mikrobloga

Tusk to, Tusk tamto - do porzygu. Uwielbienie wręcz religijne. Nie dociera, że to indywiduum nie jest pępkiem świata?
Cóż to niby za istotna persona żeby robić takie halo?
Mniemanie o sobie jak zwykle „tefałeny” mają przeogromne.

#neuropa #takaprawda

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/bronislaw-komorowski-pominiecie-szefa-re-jest-wiecej-niz-nietaktem-to-po-prostu/9dem32g
motaboy - Tusk to, Tusk tamto - do porzygu. Uwielbienie wręcz religijne. Nie dociera,...

źródło: comment_jb29QFmgS7ndfbAaTj17kyBooQOgyIeu.jpg

Pobierz
  • 17
@motaboy: maja racje. Jakiego byś stosunku nie miał do Tuska to jest to zwykle świństwo. Protokół mówi jasno najwyższych przedstawicieli organizacji MN należy traktować tak jak głowy państwa. Tusk powinien zostać przywitany i stać obok Dudy. Zamiast tego na świecie państwowym stał obok prezydenta RP szeregowy poseł.

Ja rozumiem, ze w naszym kraju władza prawa już w ogóle nie respektuje, ale najwidoczniej przestała juz również tradycji i zasad dobrego wychowania
@motaboy: łap ignorancie

Dla Protokołu Dyplomatycznego szczególnie istotne jest odpowiednie sto- sowanie precedencji w kontaktach międzynarodowych. W takich sytuacjach mi- nister spraw zagranicznych zawsze poprzedza pozostałych członków rządu, gdy w uroczystościach o charakterze wyłącznie krajowym występują oni w porząd- ku alfabetycznym nazw swych resortów. Ambasadorowie RP wchodzący w skład oficjalnych delegacji zagranicznych zajmują miejsce bezpośrednio po członkach Rady Ministrów, pocześniejsze niż podczas spotkań na terenie kraju. Podobnie ważne miejsc
@motaboy: spójrz jak się zachowujesz.

1. Najpierw obrażasz ludzi.
2. Jak ktoś wskazuje ci błąd i wytyka ignorancję zaczynasz ironizować.
3. Pozniej zaczynasz się bronić tworząc jakieś projekcie.

Jesteś zwykłym chamem tak samo jak twoi ulubieńcy z pisu, ale w zasadzie czego ja oczekuje po człowieku, który broni wszystkich ich najgłupszych pomysłów.
@ZaplutyKarzelReakcji: Niespecjalnie mnie interesują te zasady i nie kwestionuje ich zreszta. Przyczepiłem się do tego, że są ludzie które z mało istotnej persony robią bóstwo niemalże. To moje zdanie i moja opinia o kompleksie tych ludzi. Tyle. Nie oczekuje ze ktokolwiek będzie podzielał moje zdanie.