Wpis z mikrobloga

@enemydown: doceniam wkład pracy ale ten film się nie sprzeda, a patrząc na ilość cgi to budżet conajmniej 170-200mln które by się zwróciło film musi zarobić 600mln minimum. A tak sie nie stanie.
Ready Player One jest katastrofą finansową mimo Spielberga, tutaj nawet nie ma reżysera który przyciągnąłby do kina więc podejrzewam że John Carter będzie miał mocnego kontendera w kategorii worst "ROI in history of the cinema"

O ile film
Kiedy ten żydek nakręcił coś dobrego?


@drzuo: E.T., Szeregowiec Ryan, Lista Schindlera, Zlap mnie jesli potrafisz. A nie, to same szmiry przeciez.

@enemydown: Pierwszy raz o tym filmie w ogole slysze. Wizualnie wyglada swietnie IMO, mam nadzieje ze reszta nie zrujnuje tego filmu (patrz Valerian). Widac w trailerze jakies miejsca, nad ktorymi pracowales? Czy nie mozesz na razie powiedziec?
@enemydown: No nie, z filmu, ktory moglby byc ciekawy zrobia cos banalnego. Bedzie tak.

-Dziadek ja stworzy ze smieci - nie bedzie w pelni swiadomy, ze to taka potezna bron.
-Ten ziomek sie zakocha ofc.
-Dziadek pewnie zginie, a ziomka porwie korporacja.
-Korporacja bedzie zmuszala Alite do walki na arenach jakichs, zeby uratowac tego ziomka.
-Ona przechytrzy korporacje i go uratuje. I tutaj moga byc dwie opcje, beda zyc dlugo i