Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki, prośba.

  Różowa boksuje się z pracą dyplomową. Brakuje jej kilkunastu odpowiedzi do skończenia ankiety. W jej imieniu chciałbym Was poprosić o wsparcie.

  Wypełnienie tej krótkiej ankiety trwa ok. 20 sekund. Jeśli tylko macie chwilkę, prosimy o odpowiedzi. Będziemy niezwykle wdzięczni.

  Chcąc się jakoś odwdzięczyć za poświęcony czas, robimy #rozdajo 5 kluczyków do losowych gierek na #steam dla każdego plusującego ten wpis. Im więcej osób zobaczy, tym większa szansa że ktoś wypełni.

  Z góry dzięki!

  #rozdajosteam #studbaza #studia #ankieta
  pokaż całość

  odpowiedzi (102)

 • avatar

  Zawsze mnie śmieszy jak mężczyźni mówią, że najlepiej jak kobieta ma rozmiar biustu D... Panowie, tak gadając pokazujecie jedynie, że jesteście matołami, którzy nie mają absolutnie zielonego pojęcia dotyczącego rozmiaru piersi, bo nie ma czegoś takiego jak rozmiar biustu D. Musi być jeszcze rozmiar pod biustem, który decyduje o tym jaką wielkość mają dane piersi, jest duża różnica między piersiami w rozmiarze 65D a 90D. Są też tacy agenci, którzy marzą o biuście 90D i myślą, że taki biust należy do osoby szczupłej, która ma duże cycki...

  Możecie być zdziwieni, ale oba staniki mają ten sam rozmiar miseczki – DD (o oczko większy od D). Widać, że w górnym staniku zmieszczą się dużo większe piersi, niż w tym na dole. Cyfry oznaczają rozmiary obwodu pod biustem – australijsko-nowozelandzkie 18 to nasze 90, a 8 – nasze 65.
  Także nauczcie się w końcu tych rozmiarów, bo przychodzi później jeden z drugim i chce kupić swojej dziewczynie stanik w rozmiarze C czy D.

  #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (89)

 • avatar

  Ja na jego miejscu bym się spalił ze wstydu chyba XD

  #heheszki #sport #tenis #niebieskiepaski

  odpowiedzi (14)