Wpis z mikrobloga

@Kempes: Grzegorz Kowalczyk
Absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W roku 1997 uzyskał uprawnienia sędziowskie a w 1999r. uzyskał pozytywny wynik na egzaminie radcowskim.

W latach 1995-1999 pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej w PLC „Leasco” S.A. w Częstochowie. Od 1998 r. przez rok był wspólnikiem w Kancelarii Radców Prawnych Sałajewski, Szyda, Semik, Kosiarz-Szewczykowska. W latach 2008-2012 Wiceprzewodniczący, a następnie Członek Rady Nadzorczej w Zakładzie Wyrobów Cukierniczych „Miś” Sp. z.o.o.
@Kempes: Rozumiem że to jest jakaś sensacja że prawnik od 20 lat zasiadający w różnych spółkach, w radach nadzorczych, dalej znajduje pracę. No bo nie wiem w sumie o co chodzi? Może wyjaśnisz?
torkill to trudny przypadek. Nie wiem czy sobie z nim poradzisz. Na poczatku dnia forsowal teorie ze chrzanowski jest sklocony morawieckim i ze to nie czlowiek partii


@kodyak: Nie wstyd ci się tak kompromitować trollu? Przecież ty nie masz zielonego pojęcia o niczym co próbujesz nieporadnie komentować. Masz tu przeczytaj co sam Chrzanowski mówi o relacjach z Morawieckim.
Pobierz Thorkill - > torkill to trudny przypadek. Nie wiem czy sobie z nim poradzisz. Na pocz...
źródło: comment_QoNbmETD6ulCZSm3ahfBSs40Fc62B3JN.jpg
@chamik: Słowik Ameryki tym twittem nie odkrywa. Przecież to wiadomo że to musi byś jakiś zaufany człowiek, pewnie wieloletni znajomy Chrzanowskiego. No ale wprowadzanie do prywatnych banków potrzebujących pomocy KNF, swoich ludzi, żeby można było kontrolować ściślej ten biznes, o ile wiem nie jest przestępstwem.
Przestępstwem jest dopiero uzależnianie pomocy KNF od korzyści majątkowej. No i to trzeba tutaj zbadać, czy coś takiego Chrzanowski żądał.
@Thorkill No pewnie, że można wprowadzić swoich ludzi w celu ratowania określonego podmiotu. Ale nie robi się to w ten sposób jak to pokazała dzisiaj sza afera.