Wpis z mikrobloga

Dostałem bana od EA na wszystkie fify, skazali mnie za to samo po 4 dniach, tylko, że wyrok inny. Zachowali się jak kobieta, której odpływa krew z mózgu.
Pewnie na #fut mało osób to będzie wiedzieć, więc powiem wam, że w prawie każdego kraju jest coś takiego jak ochrona przed podwójnym skazaniem za to samo w tym samym czasie. Po angielsku nazywa się to double jeopardy. Pozwoliłem sobie zatem jakoś zawalczyć gdyż jawnie łamane jest tu prawo, również kanadyjskie.
Napisałem odwołanie tak oto brzmiące
Link do notatki, spoiler się krzaczył z tyloma akapitami
Dołączyłem również jpg jak niżej.
Ciekawi mnie jak postąpią, pewnie dostanę jakiś gotowy tekst, że przepraszamy ale zostałeś zbanowany prawidłowo i już zapłaciłeś więc mamy #!$%@? xD.

#fut #prawo #ubsimon3d
Simon3D - Dostałem bana od EA na wszystkie fify, skazali mnie za to samo po 4 dniach,...

źródło: comment_OghLDkDUBhlJP9CMseszy6UsMCBaJFqW.jpg

Pobierz
  • 56
@WydajnaJednostkaIndywidualna: @Jade: @Rafixo: @GroszekxD: @ufieoy:

Za bota, to chyba oczywiste, nie mam ludzi aż za takich idiotów żeby nie umieli czytać.
Ja mam #!$%@? co sądzicie o bocie, ludzie robią miliony dziennie na tym, ja chciałem mieć tylko bardziej grywalny skład i staram się reprezentować obronę podstawowych praw skazanego. Jeżeli ktoś przez to wylatuje z takimi tekstami to się nie dziwię, że świat zmierza dokąd zmierza.
@Simon3D: Nie mam pojęcia jakie boty/cheaty/wspomagacze istnieją w Fifie, dlatego zapytałem. Ty masz #!$%@? w to co sądzimy o bocie a my mamy #!$%@? na twój płacz że bana dostałeś, bo dostałeś zasłużenie. A to czy oni ci dadzą jednego bana czy 5 oddzielnych to ich sprawa, bo to ich gra a ty akceptujesz regulamin. A twoje odwołanie jest tak żałosne że aż śmieszne.
@WydajnaJednostkaIndywidualna: tu akurat fun fact, nie bronie kolesia w żadnym wypadku kolesia ale tu moja historia z 18. Dostałem bana za nic xD EA w wyjaśnieniach trwających miesiąc pisało że złamałem regulamin (nie podali co dokładnie xD). Napisali że decyzja ostateczna, po czym później dostaje po tygodniu że zdejmują bana ¯\_(ツ)_/¯
Myślę se spoko, w końcu ktoś to ogarnął że jedynie mogłem być posądzony o to że jestem #!$%@? w tą
@Simon3D:

Jeżeli Konto EA Użytkownika zostanie zablokowane, Użytkownik nie będzie mieć dostępu do swojego Konta EA lub uprawnień i może zostać pozbawiony możliwości dostępu lub używania Usług EA ponownie. Po zablokowaniu Konta EA Użytkownika, jego licencja na mocy niniejszej Umowy również zostanie unieważniona.


Ehh...

to chyba oczywiste, nie mam ludzi aż za takich idiotów żeby nie umieli czytać.
@Simon3D: Użytkownik nie będzie mieć dostępu do swojego Konta EA lub uprawnień i może zostać pozbawiony możliwości dostępu lub używania Usług EA ponownie

Interpretuj sobie to jak chcesz, dla mnie tu jest jasno napisane że mogą ciebie banować ile razy im się podoba.