Wpis z mikrobloga

Jako że lubię sobie palcem po mapie podróżować, to od jakiegoś czasu na boku robię sobie takie o właśnie plakaty jak ten z #wroclaw ponizej. Jest tego całkiem sporo, wszystkie większe polskie i nie-polskie miasta (a także możliwość wyboru dowolnego miejsca na świecie) znajdziecie sobie na stronie o właśnie tutaj, więc jak Wam się podoba to oczywiście zapraszam do zrobienia prezentu sobie lub komuś - w końcu święta za pasem. Idąc tym tokiem myślenia ja też chcę Wam zrobić prezent, więc organizuje #rozdajo dowolnie wybranego plakatu 50x70cm. Albo pamiątka z podróży, albo może miejscówka gdzie zawsze chcieliście pojechać, albo może coś co wygląda fajnie na mapie (Gdańsk <3 Lizbona <3). #mapy

Palec pod budkę, zamykamy jutro o 19:00.
Pobierz
źródło: comment_3JitifXeQ1sRE2e5snsRa8KRZ7DTYB7c.jpg
  • 28
@Wardrun: być może, w zależności od skryptu część rzeczy jest pomijanych, w zależności od miasta ma to mniejsze lub większe znaczenie;) Tu ma, więc zaraz leci poprawka;) Dzięki!
@Sinklinorium: Pozdro! W żadnym wypadku nie konkurencja, dla mnie to takie tam hobby;) Powodzenia!
@hod_dog: Wszystkie miasta robię pionowo, czasem jest to łatwiejsze, czasem trudniejsze, ale kluczem jest uniwersalność.
@Argonzz: W sensie 2 kreski? ( ͡° ͜ʖ ͡