Wpis z mikrobloga

O jak ja uwielbiam #hearthstone ich "losowe" RNG to jest piękne. 1 tura wpada kheleset z coinem i już #!$%@? wiesz że #!$%@?. 4 tura i koleś ma na stole ma 22 DMG xD

Hej blizard może zrobimy coś z niektórymi kartami hm? Nie po co wypośćmy 130 kolejnych w nowym dodatku. Ej pamiętacie token palladyna który jest grany od roku? No nadal jest xD jak do 5 tury nie podpasują ci karty (czyt. RNG to jesteś w dupie)
A może zagramy Malygosem hm? Koleś ma 30 hp i 20 pancerza ale ty masz 1 hp. Nie no spoko przecież to EZ win

W weekend oglądałem mistrzostwa polski ESL i o ile A8 to dobry gracz to prawda jest taka, że dzięki RNG wygrał. Ciągle te same decki non stop. Prawdę mówiąc żałuję, że przestałem grać na dobry rok bo bym sobie skompletował karty i siedział ciągle w legendzie. A tak pomimo średnio ponad 50% WR nie chce mi się cisnąć do góry, bo po co.

Ojezu jak ja czekam na #artifact
źródło: comment_VADRYvW0Vauvuh2ZhSjUPTv3aWIkYpSm.jpg
  • 7
@CreativePL generalnie problem z legendą jest taki że trzeba bardzo dużo czasu poświęcić by ją wbić i jak nie masz wolnego w tygodniu to nie ma szans na wbicie, no i rng jest słabe tylko taki urok tego i nic tu nie zmienia bo musi być duża dostępność, a nie skomplikowanie co by im zmniejszyło ilość graczy
@Perlo: Dużo pro playerów z HS na streamach wyczekuje. Ogólnie topka polski czeka. Z zagranicznych z zresztą też. Z karciankami jest ten problem, że jest wysoki próg wejścia bo trzeba kart. Więc każdy cche jak najszybciej zaczac.

o w sumie wlasnie wystawilem w sklepie na allegro


Dej mnie te gre człowieku.
@CreativePL: Spokojnie miesiac w Artifact i tez przeklinanie bedzie jak jakis aggro deck wjedzie ;) po 2gie tam tez są rng karty (z losowymi zdolnościami) ¯\(ツ)_/¯ choć ich jest o wiele mniej niz w hs, Magic the Gathering nie ma rng prócz doboru kart za to, ale MTGO czy papierowa wersja to próg wejscia w setkach dolarów za 1 tier1 deck ¯\(ツ)_/¯

Póki co Artifact z tych 3 najbardziej