Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy spuszczasz się, żeby dogodzić pasażerce w BlaBlaCar i dojeżdżasz po nią na jej prośbę, chociaż wcale nie musisz tego robić, dowozisz do celu, po drodze pytasz kilka razy czy wszystko OK, czy nie ma jakichś uwag, potrzeb etc, a po odbytym kursie dostajesz ocenę "wszystko przebieglo jak trzeba:)polecam!", ale ocena wystawiona przez pasażerkę to 4/5, więc spada Ci średnia ocen. No #!$%@?, co trzeba mieć w głowie...

#gorzkiezale #blablacar #logikarozowychpaskow
  • 108
@tomash-pl:
Ze strony blabla system ocen:

5 - Rewelacja! - Ogólne pozytywne wrażenie, nie mogę narzekać.

4 - Fajnie - Użytkownik jest godny zaufania, a podczas przejazdu można było poczuć się wygodnie i bezpiecznie.

3 - W porządku - Użytkownik stawił się na czas i wszystko przebiegło pozytywnie.

2 - Nic specjalnego - Moje wrażenia nie są najlepsze, nie polecam przejazdów z tym użytkownikiem.

1 - Odradzam - Unikać. Nigdy więcej.
@stillhet: podjeżdżam po każdego, kto poprosi i nie jest roszczeniowy na starcie. I nie mówię tu o wiosze, tylko o nadrobieniu pi razy oko 5km, więc tragedii nie było. Ja nie traktuję BlaBlaCara jako jakiejś platformy zarobkowej, a że z natury jestem raczej uczynną osobą i być może naiwnie, ale wierzę, że jak ja po kogoś podjadę kilka razy, to może ktoś kiedyś podjedzie po mnie, jak będę potrzebował. ;)
to już jestem mniej atrakcyjny w oczach potencjalnych klientów.


@tomash-pl: Nie przesadzaj. Może jest garstka idiotów, dla których jest różnica pomiędzy 4.8, a 5.0, ale większość to oleje. Ważniejsza jest ilość ocen i dopóki nie będziesz miał ocen poniżej 4 z komentarzami opisującymi coś negatywnego to ludzie będą mieli to gdzieś. Większe znaczenie ma pewnie Twoje zdjęcie.