Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od 10 lat jestem ze swoją żoną, mamy dwójkę dzieci (8 lat i drugie rok), jesteśmy 6 lat po ślubie i regularnie od 8 lat zdradzam ją z kochanką, która od 9 lat ma męża.
Jest to mega chore, wielokrotnie probowalem z tym skonczyc i kiedy mówiłem o tym swojej kochance to po każdej rozmowie wylądowaliśmy w łóżku. Ale to wina mojej żony bo ma 165cm wzrostu i waży 118 kilogramów. Tak, roztyła się mega.
Za to moja kochanka Asia ma 163 i waga 51kg, twarde cycuszki i twarda dupka. Kocham ją dotykać.
Jedyne wyjście z sytuacji to wyprowadzka do innego miasta. Boje sie powiedziec o tym żonie. Myślałem, że drugie dziecko nas zbliży ale po drugiej ciąży z 78kg poszła jeszcze wyżej co mnie obrzydza.
Zrobiłem jeszcze jedną głupotę. Z kochanką jedziemy na tydzień na litwe do aquaparku, żonie powiedziałem, że mam mega robote na drugim końcu polski za dobry pieniądz (mam własną dg) a ona załatwiła sobie papiery, że jedzie do szpitala na jakieś badania a ten jej mąż to łyknął. Najlepsze jest w tym wszystkim to, że jej mąż to Mariusz, którego znam około 20 lat. Obecnie mam 28.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 58