Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #depresja #stulejacontent

Chyba znam moją przyczynę przegrywu.
W gimnazjum miałem pewien incydent przez który straciłem pół jądra.
Od tego czasu zamknąłem się w sobie, bo wcześniej byłem normikiem, miałem znajomych i dużą chęć do życia, mimo że lubiłem pograć na kompie to lubiłem pograć w gałę.
A potem tylko zacząłem się izolować, poczułem, że straciłem cząstkę siebie, część męskości.

I to w takim wieku gdzie organizm dojrzewa, możliwe że przez to miałem niższy poziom teścia, przez co jestem niski i niepewny siebie, bliżej mi do baby niż faceta z zachowania, jestem nadwrażliwy, empatyczny zbyt.

Tylko że ja zaraz po miałem raczej wysokie libido, zawsze chciałem mieć loszkę i masturbowałem się często, więc chyba z teściem wszystko git?

Jeszcze dołożyć nieobecnego ojca który tylko i wyłącznie drze mordę i wymaga, to mamy piekny przykład spie**ksa.
Przesadzam czy nie?Da się z tego wyjść?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#przegryw #depresja #stulejacontent...

źródło: comment_YCPuVUpdjy1WBc4g92w3Ja9JnJblgiWR.jpg

Pobierz
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
teraz panuje jakaś nowa moda na wykopie z tymi jajami?

ale serio
problem leży w twojej głowie, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie
spokojnie można być lekko kobiecym z wyglądu i wrażliwym, ale jak będziesz miał pewność siebie, i uznasz to za swój atut, to zobaczysz jak ci się odmieni

idź do psychologa, bo najwyraźniej nosisz brak połowy jądra sobie na czole,
OP: @Gaya_Deguchi: Ty mnie nie zrozumiałas, chodzi mi z fizjologicznego punktu widzenia czy te utracone pół jądra sprawiło że mam mniej teścia, przez co nie do końca dojrzałem dzięki czemu nie mam pewnym cech męskich - a więc nie jestem pewny siebie.

Psycholog pomoże mi nabrać pewności siebie?

@Przegrywacz: ale ci zazdroszczę.. Zmień nick na "Ruchacz"

@Rewolucjonista_przegrywu: o czym to jest?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą