Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do #opener #opener2019
Pierwszy raz będę na cały festiwalu i mam nocleg w Redzie, czy tak samo jak rok temu była linia OF, która z głównego woziła pod wejście, to czy jest coś zapewnione w drugą stronę po festiwalu?
Będę autem, ale chyba to bezsens, żeby codziennie dojeżdżać pod samo lotnisko i płacić za parking. Macie jakieś sposoby na to?
  • 16
@hajkenek: tak, linia kursuje w obie strony, tzn z dworca na festyn i z festynu na dworzec. Spokojnie po koncercie wrócisz na dworzec, kursują co chwilę. Broń Boże nie pchaj się autem, jak staniesz w korku to będziesz płakał, potem parking i kolejny płacz. Wyjazd z parkingu to już rozważanie #samobojstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) busem też będziesz stał w korku, no ale odpada ci #!$%@? się
@hajkenek: luzik, jak coś to pytaj śmiało, komunikacyjnie przerobiłem chyba każdy wariant Openera, teraz to już #!$%@?ę i biorę nocleg blisko festynu żeby móc sobie piechotką chodzić. Na pierwszej mojej edycji nocowałem w Gdańsku, jakiś akademik, moja droga wyglądała tak: bus/taxi na dworzec Oliwa, SKM do Gdyni, bus festiwalowy no i potem długa wędrówka do wejścia; zanim dotarłem do maina to już byłem zmęczony i miałem dość xD
A teraz to
@Wolowinka: a myślisz, że ja inaczej? :D mowie, zarezerwuje we wrzesniu po kupnie biletów to bede pierwszy pewnie, a tu zonk, no i została fajna i w miare tania opcja w Redzie i tak sie cieszę bo zdążyłem przed kimś zarezerwować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hajkenek: nie patrz na rozkłady skm, w czasie openera są rzucone dodatkowe i jezdzą co 15-20 minut.
Same autobusy jeżdzą do rana Poza tym z Redy chyba jezdzi jakaś linia autobusowa do tego drugiego wejscia na Opener od strony Kosakowa, znacznie lepsza opcja niż jechać do GG i potem w bus festiwalowy.
@Wolowinka: @pawelczixd: hej mireczki, wybaczcie, że po takim czasie wolam, ale wlasnie ustalam sobie jakis sposób na dojazd na opka, kwatera w redzie, i jakos nie mogę znaleźć sensownego sposobu, a w necie też niezbyt piszą o tym, nie mogę też znaleźć lini z redy pod wejście (może źle patrzę) każda pomoc mile widzana :D