Wpis z mikrobloga

@nielubienic: To teoretycznie czysto formalna procedura i to nie ma prawa nie zadziałać. Problem tylko taki że ja już nie wierzę kompletnie że ten kraj i jego instytucje są wiarygodne i sprawne.

Byłbym jednak spokojny (też korzystam z Idea :) bo po pierwsze sam bank jest wyjątkowo zdrowy, owszem ostro go obciążono odpowiedzialnością za sprzedaż obligacji GetBack ale odpisy z tego tytułu są grubo na wyrost, tak czy inaczej wystarczą chyba
@Sarza01: @nielubienic: Co to wnosi do wyżej omówionych wniosków oprócz grafiki sprzed 3-4 lat? ( ͡º ͜ʖ͡º) Koleś w artykule owszem pozbierał wydarzenia z całej tej historii ale dosłownie od wczoraj sprawa jest już wyjaśniona i jednoznaczna. Zanegowany też został dotychczasowy cień jaki rzucano na uwarunkowania banku w jakich musi się poruszać, dotąd to było niewiadomą i źródłem tego dlaczego podmioty Czarneckiego leciały od roku
@nielubienic: O HUI ja ci odpowiadam obszernie itp jakbyś był właśnie ofiarą tego PiSowego zamordyzmu i ruskich standardów a właśnie w gorących widzę że to twoje pytanie jest wraz z twoim stwierdzeniem sprzed lat że już nawet PiS lepszy xD To jest właśnie największa tragedia tego chłopskiego narodu - niepotrafią wybierac między złym a jeszcze gorszym, to jak zarządzanie ryzykiem w inwestycjach przecież. Na złość stwierdziłeś że PiS będzie lepszy? Nie
@Saeglopur: jestem wdzięczny za Twoje merytoryczne odpowiedzi. Prawdę mówiąc faktycznie dałem się trochę nabrać i byłem naiwny, dodatkowo mocno niezadowolony z formy rządzenia PO, za poprzednich rządów pisu byłem młody i np. nie gospodarowalem za bardzo swoimi pieniędzmi. Ja na razie nie planuje wyjeżdżać, ale rozumiem Twoją decyzję. Powodzenia.