Wpis z mikrobloga

Na steamie można wypróbować nowego Hitmana. Niestety okazało się, że to tylko remaster treningu na łodzi i egzaminu w bazie z jedynki. Dalej okazało się, że mając poprzedniego Hitmana GOTY (nie wiem czy działa to w innych edycjach) otrzymałem pakiet tamtych misji i mogę je sobie rozgrywać z poziomu dwójki, ale muszę zaczynać od zera.

Wiadomo coś na temat importu ukończonych wyzwań z poprzedniej odsłony? Średnio mi się chce odblokowywać wszystko jeszcze raz. Tym bardziej, że poprzednią dopiero ogrywam i dopiero zaczynam Kolorado.

Druga sprawa, czy te zremasterowane misje uwzględniają już nowe wymagania sprzętowe? Głównie po to pobrałem demo dwójki, żeby sprawdzić jak mi to będzie działać.

#hitman
  • 4
@Tommy__: Hmm... próbowałem znaleźć jakieś info w AMA z deweloperami na reddicie ale niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) No nic, w takim razie trzeba będzie bawić się od nowa. Na necie piszą, że jak już pobierze mapy z jedynki to można ją odinstalować. Na razie przetrzymam, może będzie jakiś patch, który to odblokuje a będzie wymagał zainstalowanych obu. Ewentualnie jak się okaże, że zremasterowana jedynka działa znacznie