Wygranym jest użytkownik @ightagei (odezwij się priv)

Losowanie prawilnie przez mirkorandom.

Co do samego kuponu to jak wiecie w tym ostatnim meczu Eubanks przegrywał w setach 1:0 i mecz został przerwany z powodu deszczu oraz rozegrany nastepnego dnia, gdzie Eubanks wyrównał stan gry, a następnie po zaciętej walce wygrał.

Niestety obsrałem zbroje i skorzystałem jednak w międzyczasie z cash out (przed wznowieniem meczu) przez co wygrana była niemal 2/3 mniejsza, ale i tak jest dobrze a rozdajo jak widać ważne.

#bukmacherka
  • 6
@Velion

No i mam za swoje :(

Przegrywał 1:0 w setach, w drugim było 40:40 przy zatrzymaniu gry. Ostatnio skreczował przez kontuzje. Mowie kit z tym, lepiej mieć wróbla w garści niż gołębia na dachu. Potem gdy sprawdzałem mecz to słabo to wyglądało i męczył się niemiłosiernie. Wygrana po ti breaku.