Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #gielda #samochody
Samochód z fabryczną instalacją LPG, czy warto wybrać takie auto?
A jeśli warto, to jakie modele i roczniki warto wziąć pod uwagę?
Żeby zwiększyć zasięg posta zrobię #rozdajo, dla wybranej przeze mnie najlepszej rady wyślę prezent niespodziankę w płynie wyskokowym :)

źródło: comment_O2qIYm6CDoTDPIRoLigIqk2SaeVyBLCs.jpg
  • 9
@chcetylkoodpowiedzi: Zwróć uwagę czy jesteś w stanie później serwisować tą instalację. Jest cała masa tematów w sieci gdzie producent/diler przewidział np jazdę na pb powyżej 3,5k obrotów, ot tak sobie tłumacząc ochroną zaworów czy czymkolwiek.
Wszystko zależy konkretnego auta, były też przypadki gdzie instalacje były zablokowane przed dostępem nawet firmowych warsztatów danych instalacji, co windowało koszty serwisu do abstrakcyjnych wartości. Zwróć na to uwagę, oraz na to jaka konkretnie instalacja zostanie
@chcetylkoodpowiedzi nim kupisz jakiekolwiek auto z gazem najpierw znajdź serwis, który podejmie się serwisowania danej instalacji, żebyś nie usłyszał potem, że jedyne co mogą zaproponować to wymiana instalacji na montowana przez nich - ja tak usłyszałem kiedyś u cenionego lokalnego gazownika. Większość elementów instalacji proponował wymienić i dopiero by auto mi serwisował.