Wpis z mikrobloga

#zdrowie #rak #nowotwory

Co nowego w diagnozie? Niewiele. Badania krwi wykazały, że stan nerek jest ok, czekam więc teraz pod gabinetem TK na kontrast i badanie. Opis ma być jutro. Jutro też USG jąder, a potem dopiero w czwartek kolono- i gastro-. Ale przynajmniej lekarz prowadzącą zapewniła, że będą mi robić pod narkozą, więc w sumie nie będę tego pamiętał. Po cichu liczę, że może uda się coś przyspieszyć, bo tydzień pierdzenia w szpitalne łóżko to kiepska perspektywa.

Generalnie czuję się ok, tylko prawa strona pleców mnie boli i muszę codziennie brać leki przeciwbólowe i rozkurczowe, choć sam już nie wiem czy to ból "chorobowy" czy odleżynowy.

Co do samego szpitala, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Stary, przedwojenny budynek został ładnie odnowiony i dostosowany do współczesnych standardów. On plus oceniam także zespół medyczny, zwłaszcza lekarski składający się z osób młodych dzięki czemu nie wyczuwam bariery wieku podczas rozmowy.
sarmatawkapciach - #zdrowie #rak #nowotwory

Co nowego w diagnozie? Niewiele. Badania...

źródło: comment_OhVeblkGFiK4e3aQOKr6IG6sOGZhQQ5G.jpg

Pobierz
  • 127
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (1517)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Pendzel @Wredna_pomarancza @gumpa_bobi @qrejzol @Smutny_memiarz @jakuba94 @piernikowa @WuDwaKa @MRacheron @flgnd @kanapkaznutella @Korbov @Patsi @absoladoo @TomaszClu @iEarth @Euphor @jacekp23 @azamat @Creepsinho @s4gu4ro @tomek_27 @ReemiQ @Thunderbolt @xVolR @zoppo @mull @scotieb @vistafan12 @Anon_wluj @