Gorące dyskusje ostatnie 12h

W czasach licbazy (15+ lat temu) moja siostra pojechała do Niemiec na wymianę uczniowską. Pewnego dnia ojciec jej nowej koleżanki zapytał czym zajmują się nasi rodzice. Nie chciała się przyznać, źe tata jest rolnikiem, bo rodzina wyglądała na majętną, dlatego próbowała wybrnąć :
    - Mama jest księgową, a tato nie pamiętam jak to jest po niemiecku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Tamten przyniósł słownik i wskazał w nim odpowiednie słowo:
    - Ja na przykład jestem gospodarzem
    Siostra odetchnęła z ulgą.
    - Ooo mój tato też jest gospodarzem! ʕ•ᴥ•ʔ
    Po czym otworzył słownik w innym miejscu i dodał:
    - Ja jestem gospodarzem banku, a twój tata?
    Moja siostra:

#truestory #logikarozowychpaskow #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (63)

#rozowepaski są pojebane

Miałem ostatnio dialog ze znajomą z pracy, coś tam się żaliła, że ją bolec zostawił, takie typowo babskie gadanie, a z racji, że jestem w dziale w którym 90% osób to kobiety to chcąc czy nie, muszę słuchać takich rzeczy

pokaż spoiler Po jakimś czasie stajesz się jedną z nich i nawet ci się to podoba xD

No i w końcu padł tekst

- Ehh @niochland szkoda że nie jesteś wyższy
    Krasnolud mający 170cm here, ale nie lubię jak ktoś mi pluje na głowę, to bez namysłu odpowiedziałem

- Spoko, mnie też nie pociągają wysokie dziewczyny xD

pokaż spoiler Gdzie ona z 180cm spokojnie xD

Jezus Maria co się potem działo przez 10-15 minut. Chyba rozjebałem jej cały światopogląd, bo czułem się jak na jakimś yebanym pogromie czarnownic, gdzie ja byłem ta największą czarownicą xD Padały teksty typu

jak możesz, jak ŚMIESZ
    i nie muszę dodawać, że przez dobry tydzień się do mnie nie odzywała xD

Zawsze wychodzę z założenia, że jak się obraża to albo wszystkich, albo nikogo, w dodatku nigdy sam nikogo nie poniżam.

pokaż spoiler hehe poniżam, kapujecie? bo ktoś jest niski i będzie jeszcze niższy hehe xD

Przy okazji załączam #pokazmorde

#takbylo #pracbaza #wzrost #historiawlasna #korposwiat
    pokaż całość

odpowiedzi (24)

Hej.

Niestety muszę ponowić ostatnie #rozdajo z TEGO linku gdyż wygrany nie zgłosił się na PW, a nie miałem możliwości przeprowadzenia kolejnego losowania (mirkolos.pw i mikrorandom nie pozowliły - w komentarzu screeny). Tak więc ponawiam #rozdajo kolejnego #mysterybox Ponad 15 elementów w kopertach bąbelkowych.
    Paczka łącznie o wymiarach 35x30x25 i wadze ~1kg
    Plusy zbieramy do końca niedzieli (15.12.2018), zielonki biorą udział
    Paczka całkowicie darmowa, jednak wymagam pokrycia kosztów transportu kurierem w wysokości 16,90zł
    Zwycięzca zostanie wybrany w niedzielę.

Powodzenia
    pokaż całość

odpowiedzi (20)