Wpis z mikrobloga

@lewoskrzydlowy: Też jestem sceptyczny wobec pomysłu Brzęczka jako trenera, ale nie możemy wygrywać skoro w każdym meczu gramy innym składem, zespół jest w przebudowie, trener sporo testuje, wydaje mi się, że oceniać jego pracę będziemy mogli dopiero podczas meczy o punkty.
No tak, piłkarze są w mega słabej formie. Niestety :/
@andrzejrybnik: ten sam Kuba w ostatnim meczu z Portugalią pokazał, że jednak nie jest taki #!$%@? warty jak go przedstawiasz.
Wiadomo. Wuja - to nie można powołać, ale skończmy to #!$%@?. Póki Kuba będzie wstanie powłóczyć nogami będzie bardziej klasowym reprezentantem od połowy naszych ligowców.

A tak w ogóle to ten Twój Piątek chyba od miesiąca nie strzelił gola. Więc forma po #!$%@? fest. Miał zajebiste wejście do Serie A. Teraz
@mydlina: @rasmor: @kodyak: @KiszeKapuste:
Nie mówię że Brzęczek jest zajebisty.
Wolałbym szczerze mówiąc jakieś większe nazwisko na czele naszego sztabu.

Chcę tylko zaznaczyć, że za każdy indywidualny błąd zawodnika odpowiada zawodnik, a nie trener.

Chyba że jesteście takimi fachowcami piłkarskimi, że potraficie wskazać błędy w taktyce wynikające z błędnych założeń przedmeczowych. Potraficie?
@kodyak: Krychowiak od czasu przejścia do PSG jest cieniem samego siebie.
Pamiętam go z meczu z Irlandią, który zadecydował o awansie we Francji. Był szybki, dynamiczny, błyskotliwy, przebojowy. No prawdziwy boiskowy fajter. Potem tylko gorzej.

Może faktycznie nie ma lepszych na ten moment.