Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem, jak można bronić Karolaka. Z jednej strony #!$%@?, że kadra obniżyła pułap i w ogóle kim ma grać, a z drugiej, rola selekcjonera polega właśnie na tym, by dostosowywać skład do realiów i formy zawodników. Jak #!$%@? można bronić kogoś, kto powołuje do składu piłkarza, który praktycznie nie gra? Bednarek, Błaszczykowski, Reca... #!$%@?, co ci ludzie robili/robią w kadrze, skoro w najlepszym wypadku grzeją ławę przez cały mecz? Jak oni niby mają zagrać dobrze, skoro nie grają? Kto ich powołuje i wystawia do gry jak nie selekcjoner? To #!$%@? za co ta kadra jest, skoro możesz zagrać od sierpnia tylko 21 minut, a i tak jesteś powoływany, bo masz wujka trenera? Jak ci ludzie mają #!$%@?ć za kadrę, skoro dostają w niej miejsce, mimo co najwyżej kibicowania swojej drużynie z trybun?

Na serio, to trzeba być upośledzonym by typa bronić. Gość powołuje zawodników którzy nie grają, a oni - niespodzianka - grają gówno i hurr to oni obniżyli loty, selekcjoner najmniej winny durr. Ja #!$%@?ę xD

I w ogóle jeszcze te teksty, że mamy #!$%@? grajków. Oni nie są #!$%@?, bo większość z nich grała na Euro2016. W swoich klubach też nie grają przez przypadek. Po prostu brakuje kogoś, kto by ich twardo złapał za mordy. Kogoś, kto miałby REALNY pomysł na tę drużynę i #!$%@?ł tych, którzy nie chcą orać boiska. No a jeżeli ktoś wysyła powołania za darmo, to gówno wprowadzi a nie dyscyplinę, która jest niezbędna. Poza tym, tylko pokazuje, że nie ma pomysłu i odwagi szukać innych rozwiązań.

#pilkanozna #reprezentacja #mecz
  • 6
@Perlo: ja już pomijam takie gadanie, bo tutaj zawsze ktoś mógłby się spierać. mi chodzi jedynie o takie łopatologiczne argumenty, jak powoływanie gości, którzy w ogóle nie grają. już samo to pokazuje, jak bardzo #!$%@? jest to selekcjoner i że sam sobie wpycha kijek w szprychy, a ludzie go bronią. no tak, większość obniżyła loty, część nie gra, ale on sam powołuje takich zawodników i to nie jego wina? #!$%@? nie
no tak, większość obniżyła loty, część nie gra, ale on sam powołuje takich zawodników i to nie jego wina?


@bezbekpol: Może pomimo obniżenia lotów to wciąż są najlepsi polscy piłkarze, to ich powołuje?
Ale zgadzam się, że nic nie potrafi ulepić z tych wcale niekiepskich graczy.