Wpis z mikrobloga

@sEB-q: Nie dosyć że podrzucili do domów nazistowskie materiały to jeszcze udało im się zmusić jednego do przyznania się, a innym spreparować życiorysy tak by umieścić w nich inne tego typu incydenty! xD To się dopiero nazywa prowokacja!
Też jestem ciekaw jakim trzeba być idiotą by uwierzyć, że to ustawka tylko dlatego, że dziennikarz też hailował i tak twierdzi powszechnie znany z braku wiarygodności szmatławiec (nawet w porównaniu z TVN -
@Elaviart przykro mi że wierzysz w taki absurd. Twoja sprawa ale przypomnij sobie panow z TVNu podkładających butelki po piwie do śmietnika gdzie mieszkali policjanci na euro 2012. Lata doświadczeń i antypolskiej postawy tej stacji utwierdzaja mnie że bardziej realne jest iż była to płatna prowokacja. Nie chce Cię przekonywać nie mam takiego celu ale tyle złego ile dla.Polski zrobiła TVN przez lata stawia ja u mnie na ostatnim miejscu pod względem
przypomnij sobie panow z TVNu podkładających butelki po piwie do śmietnika gdzie mieszkali policjanci na euro 2012

@sEB-q: No przypominam sobie i co to ma do omawianej sprawy? To ci sami panowie czy jak? Przecież pisałem, że TVN popełniał manipulacje w przeszłości - to jest naprawdę jedyny powód dla którego to wszystko łyknąłeś? I to zupełnie ignorując wszystkie wymienione wyżej kwestie tj. tak twarde dowody jak znana nazistowska przeszłość uczestników, posiadanie