Miałem nie grać, a zagrałem 5 meczy w FC.
1 mecz - zwycięstwo 5-0 po zajebisty go główkach z rożnych, to co się dzieje uważam za skandal....to jest #!$%@? chore xDDD
2 mecz - porażka po karnych
3 mecz - opóźnienie minimum 1.5 sekundy przez cały mecz, nie tylko ja, ale i rywal bo podawał na auty dużo razy xD mecz wygrany
4 mecz - zajebisty kick off glitch KTÓREGO RZEKOMO NIE MA W TEJ GRZE, nie pierwszy raz tak miałem i wynik 4-4 gol po golu to nie jest nawet zabawne tylko gówniane...wygrany 6-4
5 mecz Trafiłem na Polaczka który wykorzystywał każdą możliwą przerwę i przedłużał grę tak bardzo, że przy stanie 3-1 dla mnie w 50 minucie wyłączył grę...bo nie chce mi się czekać xD
Bo gra na czas przegrywając to jakieś niedostukanie umysłowe xD

Rozumiem, że piłka nożna to granie schematów xD
Ale FIFA to udoskonala, tam nawet nie trzeba się wysilać xD chcoiaz wygrał z gościem 5 - 0 po 5 podobnych niemal identycznych golach...#!$%@? mnie to xD

Ponadto, jak można wypuścić grę która w 2 miesiące po wyjściu miała tyle patchy co nie miara xD ktoś to testował?

Ani razu mnie nie rozłączyło, ale w jednym meczu opóźnienie tak duże, że naprawdę....czemu nie zainwestują w lepsze serwery?

A jeszcze, rozumiem że jupitery to testowały, wielkie streamery....ale czemu ktoś grając 30 meczy w ciągu jednego dnia, raz w tygodniu zgarnia nagrody za LW i.....za 2-3 range w swojej dywizji w DR...nie rozgrywając ani jednego meczu tam?
Po co DR, po co SB skoro wystarczy dojść do srebra 1 masz kwalifikacje, nagrody za LW i za DR

Nie rozumiem xD

Mam nadzieję, że ministerstwa finansów zajmą się FIFą i skończą się paczki za FP a wtedy skończy się też FIFA xDDD
#fifa19
#fut
  • 11
@pjoooter: a no to akurat słabe jest. Czy wygrywasz czy przegrywasz to dostajesz 400 pkt, bezsens. I ktoś to nie wiem wbija 20-10 to dostanie taki sam bonus do dr co gracz wbijający 4-26 xD
@majzter: dokładnie, @arko123: Ty, no #!$%@?....nie grasz w DR wcale a zgarniasz punkty i nagrody....to jest kurde drugie 500+ tylko że teraz dają dla bogatych za darmo xD