Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh, najpierw matka kazała mi iść do Technikum na profil który kompletnie mnie nie interesuje, zamiast na to co chciałem (Technik Gastronomii) i przez te dwa lata przemęczyłem się w tej szkole. Egzaminu zawodowego na sto procent nie zdam, i praktycznie skończę technikum bez technika, gorzej przygotowany do matury niż w liceum i stracę rok z życia.
Coraz poważniej myślę, żeby rzucić w czerwcu szkołe, wyjechać zagranicę, żyć jak robak i odłożyć trochę gotówki, żeby spróbować z własnym biznesem. Z wykształceniem podstawowym, dostałbym pracę na zmywaku w Niemczech/UK? (Angielski nie jest u mnie na jakimś mega poziomie, szczególnie gramatyka, ale bez problemu dogadywałem się w tym języku w takich codziennych sprawach jak wyjście do sklepu/kina)

#ehh #zalesie #szkola #szkolnictwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Hej! Mirku! Byłam w identycznej sytuacji. Rodzina medyków wysłała mnie na technikum weterynaryjne (kocham zwierzęta ale to nie zawód dla mnie, kocham coś tworzyć malować) po drugim roku w szkole tej odwalaly się jakieś brudne sprawy np wyrzucili nauczyciela, który miał uczyć nas do egzaminu na dwa tygodnie przed nim i nie dali nam zastępstwa. Ja do egzaminu nawet nie podeszłam, a zdalo go zaledwie 50% bo trafił nam się
@AnonimoweMirkoWyznania:
Stary! Czym Ty się przejmujesz? Poszedłem do Technikum Informatycznego bo kiedyś dawno miałem smykałkę do zabaw w htmlu i wiadomo... gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoła ta kompletnie niczego mnie nie nauczyła, była beznadziejna w dodatku kumple to były kompletne nerdy z którymi ledwo można było pogadać. Tragedia. Ale...
Zdałem maturę, technika nie uzyskałem ponieważ przed egzaminem miałem poważne problemy, które nie pozwoliły mi zwyczajnie się