•  

@MJToshi: a miał iść do Zagłębia.....

•  

@MJToshi: Chcial zeby klepneli kontrakt przed przerwa na reprezentacje. Logiczne. Ale nie klepneli. Nielogiczne. Wiec Adaś strzelil focha ze teraz to moze pracowac dopiero od stycznia. Troche go rozumiem, bo niby czemu mialby teraz brac odpowiedzialnosc za gre druzyny, skoro zarzad przez ociaganie sie nie pozwolil mu przepracowac przerwy od rozgrywek. Z drugiej strony dosc dziwny foch, bo albo sie w chodzi w problemu klubu albo nie. W Legii Sa Pinto pojechal na rewanz Dudalenge mimo ze wplywu na gre wiekszego nie mial, bo nie znal nawet zawodnikow jeszcze, ale wolal byc z druzyna w tym momencie i mysle ze zaplusowal tym ze wszedl w sam srodek problemow, a nie czekal na jakis moment zeby nie odpowiadac za obecne problemy.

•  

@zafrasowany: Mi się tam wydaję, że nie chciał pewnych ludzi jak niezatapialny w Lechu Kasprzak od przygotowania.

•  

@MJToshi: Ale z tego co przeczytalem to Kasprzak zostaje. Wiec? Ja mysle ze jest jak napisalem. Choc oczywiscie gwarancji nie mam.

+: MJToshi
    •  

@MJToshi: Henszel przed sekundą potwierdził moje informacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: twitter.com

+: MJToshi
    •  

@zafrasowany: ... No co mam ci powiedzieć, Cyrkus. Chociaż ja jakoś za nim nie jestem zbytnio.

•  

@MJToshi: Doświadczenie na ligę ma, przykład Brzeczka pokazuje, że jednak reprezentację poukładał całkiem nieźle, ale widać że ma dziwne zapędy i to nie objęcie drużyny od razu trochę takim jest, bo wygląda jakby sobie statystyk nie chciał psuć tym co Lech teraz może ewentualnie przegrać.

•  

@zafrasowany: Wątpię żeby dostał tak swobodę u Rutkowskiego i Klimczaka jaką miał w reprezentacji. No, ale kto wie skoro Rutek Senior podobno chce.

•  

@MJToshi: @zafrasowany: ale na reprezentację miał jeden pomysł - zero elastyczności i podejmowania ryzyka, a to miało cechować Nenada i Ivana. Potem nieudolne próby to już bardziej na alibi, zwłaszcza całe MŚ. No i przede wszystkim promowanie Góralskiego, więc pewnie Trałka będzie miał plac. (╯︵╰,)

Tak czy siak, to co odjebali z Ivanem, to się w głowie nie mieści. Zrozumiałbym takie zwolnienie, gdyby wszedł nowy trener od razu na Jagę albo przynajmniej tuż po i to na poziomie Nenada, ale taki cyrk... Nie wiem czy gorszy brak profesjonalizmu czy przyzwoitości, ale młody powinien wypierdalać ze stanowiska i się gdzieś głęboko schować. Lopetegui w Realu był kimś z zewnątrz, miał dobrą kadrę, wygrali coś w ostatnich latach, więc bez sentymentów dostał kopa w dupę.

Tu ta drużyna nic nie wygrała, obrona przez dłuższy czas była jednym wielkim kraterem nie do połatania, a w ogóle polityka kadrowa to o kant dupy rozbić. Goutasa kupili pod koniec okienka, jak się już paliło i w zasadzie od razu wskoczył do składu. Zanim przyszedł, to akurat Rogne się rehabilitował. Nie mówiąc o Gumnym, który dopiero teraz zaczyna. Kostewycz w sumie też jakoś wtedy wypadł. W żadnym poważnym klubie, jeśli się wyjmie trzech na czterech podstawowych obrońców, to nie będzie to dobrze wyglądać. Ciężko bronić, a co dopiero rozegrać od tyłu. Ktoś słabszy może dać radę, ale obok kogoś dobrego. Teraz jak wrócili obrońcy, to nie ma Cywki i Makiego. Trałka nadal na boisku, bo nie ma zmiennika. Gytkjaer fajnie gra, ale też kto ma go zmienić?

Nawałka nie jest głupi. Teraz mało czasu, ale wrócą rekonwalescenci, ktoś pewnie złapie lepszą formę, trochę popracują w spokoju i nagle będzie, że cudotwórca Adaś. Ale to będzie po prostu normalność i nie powiedziane, że z Ivanem nie byłoby podobnie. Tutaj wystarczyłoby, że wsadziliby na 3:0 z Wisłą i z Lechią na 1:1 ostatnio, a to tylko kwestia farta i byłby raptem punkt straty do Legii i cztery do Lechii. Na pewno by go nie zwolnili wtedy, ale to są debile.

•  

@MJToshi No zajebiście, czyli do końca roku gramy bez trenera bo dwóch osłów nie potrafi podjąć decyzji, za wszelką cenę nie chce oddać władzy czy wyrzucić niezatapialnego Kasprzaka. Nie zdziwię się jak w międzyczasie Nawałka podpisze kontrakt w tych Chinach i pokaże Lechowi faka. Niech już Piotruś Gamoń Rutkowski wypierdala z tego klubu.