Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, Węgierki czy mnie już doszczętnie #!$%@?ło?

Poznałem miesiąc temu dziewczynę. Lvl 21, ja 24. Generalnie spotykamy się u niej w mieszkaniu. Dobrze gotuje, interesuje się sportem (o lidze mistrzów można z nią gadać godzinami). #!$%@? mnie w fifę. No dobra czasem wygram :D. Lubi też skoki i jest fanką Kubicy. Ponadto jest niezła w łóżku i uwielbia seks, więc nasze spotkania to fifa, rdr na zmianę z seksem. Wszystko okraszone dobrym winem. No jest idealne.
Ale... Ona ma kuźwa 162cm wzrostu, a ja ponad 190cm. Choć z ciała to spokojne 8/10, to nie mogę przełknąć tego wzrostu. Toteż póki co jesteśmy tylko przyjaciółmi, choć mnie dopytuje coraz częściej o coś więcej.

Jestem idiotą?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #jakzyc #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 42
@AnonimoweMirkoWyznania: a moze po prostu chodzi k to ze to wszystko za szybko? Miesiac znajomosci, ona zaraz zacznie cisnąć na związek a to tylko miesiac. Zalozmy ze widzieliscie sie jakies 2 razy w tygodniu to daje tylko 8 spotkan. Moze dlatego szukasz wymowek
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteście tylko przyjaciółmi ale uprawiacie seks... No nie. To juz wykracza poza przyjaźń i uruchamia emocje innego formatu.

Badz fair - nie pasuje Ci taka niska partnerka, powiedz o tym i nie sekś się z laska grając jej na emocjach.

Mam 150 cm, bardzo długo byłam z chłopakiem o wzroście 194. :p
@NIEKONWENCJONALNA: z ruchania na dyskotece tez moze byc ciążą a nadal tak robią xd wiekszosc facetow wykorzystuje sytuacje i tyle. Sama pomysl, on przychodzi, sypia z nią i nagle przestanie sie odzywac? Obiecywal jej cos? No nie bo tylko sie spotykali, uprawiali seks. To nie oznacza odrazu zwiazku a ze kobiety tak zawsze mysla to inna sprawa
@Piotero1: Jasne, ale nie robisz takiej kobiecie jazd emocjonalnych i nie dajesz nadziei na związek.
Nie obiecywał, ale swoim zachowaniem moze jej dawać nadzieje. Wlasnie nie tylko jest tu seks.. spędzają razem czas.

Dlatego ze wiele kobiet szybko sie angażuje, warto postawić sprawę jasno.