Wpis z mikrobloga

Szymon 25 Toruń

Zgłoszenie nr 410 z dnia 2018-11-17 08:54:26

Imię: Szymon
Wiek: 25
Miejscowość: Toruń
Kim jestem?
Podczas studiów odwiedziłem kilka polskich miast, ostatnio trochę za pracą trochę z własnej woli osiedliłem się w Toruniu. Pracuję w IT w zespole który stał się moimi przyjaciółmi. Nastał ten czas w moim życiu gdy nie muszę się bać czy starczy do pierwszego, jest sporo wolnego czasu a chciałbym dać coś od siebie drugiej osobie. Nerd planszówkowo-komputerowy.

Wygląd
180cm, jeszcze przed etapem piwnego brzucha ( ͡° ͜ʖ ͡°). Lubię klasyczny bardziej elegancki styl (proste spodnie, jednolity sweter) ale w pracy często kończy się na bluzie z kapturem i pierwszej lepszej czystej koszulce jaką znajdę : )

Zainteresowania
Jestem człowiekiem 1000 pomysłów na minutę. Próbowałem wiele rzeczy w życiu i wielu chcę jeszcze spróbować. Najbardziej lubię moment gdy odkrywam nową pasję i spędzam kolejne dnie na wyszukiwaniu najmniejszych szczegółów i niuansów z nią związanych. Tak było z mikrokontrolerami i elektroniką (lutowanie, programowanie układów i psucie rzeczy), hodowaniem ostrych papryczek, planszówkami, fotografią analogową a ostatnio uważanym za gimnazjalne hobby w tym kraju vapowaniem. Można by powiedzieć, że samo stawanie się "ekspertem" w danej dziedzinie, optymalizacja mnie napędza.

Kocham piękno i sztukę w każdej postaci. Jak wspomniałem robię zdjęcia, dodatkowo jakiś czas temu malowałem - może czas odkurzyć farby? Muzyka to temat na oddzielny wieczór - zróżnicowany gust i ważna część mojego życia.

Kolejny aspekt związany z odkrywaniem to podróże. Lubię kupić tani bilet w nieznane mi miejsce i trochę po danym kraju pojeździć. Nie zawsze głównymi drogami, starać się przez chwilę być częścią obcej społeczności i żyć tak jak oni. Przez te kilka dni spróbować innego podejścia do życia.

Czego oczekuję?
Poza moimi kumplami z pracy nikogo w Toruniu nie mam. I jak fajnie jest spotkać się i przegrać cały wieczór w planszówki tak brakuje mi kogoś z kim mógłbym nawiązać bliższą relację.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Leniwie budzę się czując na twarzy promienie słońca. U swojego boku czuję ciepło Twojego ciała. Wstaję przygotować kawę i śniadanie. Bierzemy samochód, splanowałaś wczoraj na wolną sobotę wycieczkę do okolicznego miasteczka, dzisiaj jest tam lokalny festiwal. Cieszymy się słońcem i ferworem zapachów - odkrywanie lokalnego hiszpańskiego klimatu nadal sprawia nam radość. Cały dzień dzień spędzamy na zabawie wraz z mieszkańcami. Zbliża się zachód słońca, wracamy do domu. Biorę butelkę wina, idziemy na pobliską plażę. Leżymy razem na ciągle ciepłym piasku. Popijając lokalny trunek obserwujemy zachód słońca i leniwie płynące łódki. Uśmiechasz się wtulając w moje ramiona. Jesteśmy szczęśliwi, szczęśliwi razem.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Nie lubię zapachu palonych papierosów i tego co po nim pozostaje.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonytorun < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Szymon 25 Toruń

Zgłoszenie nr 410 z dnia 2018-11-17 08:54:26

Imię:...

źródło: comment_RRy5zhi62TIgIckgcHtf2qqMbcCD2qDZ.jpg

Pobierz