Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki z pod tagu #cukrzyca na jakie badanie się zapisać żeby zweryfikować moje obawy mam 3 z 4 podstawowych objawów cukrzycy ... () Jedyne ciągłe zmęczenie nie pasuje ale
Nagła utrata wagi jest ... prawie 20 kg w rok (zwaliłem to na ograniczenie śmieciowego jedzenia)
Częste oddawanie moczu i nadmierne pragnienie też jest (zwalałem to na browarki że wypiłem to dużo wody to organizm musi się tej wody pozbyć a potem suszy to piję dużo wody tyle że od 3 tyg. nie ruszam piwa i jest to samo) ()

  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kowalskyyy: badanie krzywej cukrowej. Jeśli mogę coś polecić to dołóż sobie grejfruta do jedzenia póki nie dostaniesz leków lub kup apigenine (jest w grejfrucie) w tabletkach, działa tak samo jak leki lub nawet lepiej, co jest udowodnione badaniami.
Sam miałem problemy cukrzycowe i robiło robotę 10/10.
@Kowalskyyy: No to na sam początek zbadaj sobie zwyczajnie glukometrem w domu na czczo (12 godzin od ostatniego posiłku) skoro rodzina ma (norma to od 70 do 99 mg/dL). Potem ewentualnie OGTT i koniecznie HbA1c bo pokaże "średnią" poziomu "cukru" z kilku miesięcy wstecz. Zresztą i tak musisz iść do rodzinnego po skierowanie no chyba, że prywatnie chcesz robić
A 20 kilo w rok to nie jest nagle xD Ja w
Zobacz na YouTube. Powinien byc nakluwacz, paski i glukometr. Wkładasz pasek do glukometru. Nakluwasz palec i wyciskacz krew na pasek. Czekasz na wynik.
@Kowalskyyy: błąd może znaczyć kilka rzeczy. Paski już nie działają, wynik jest poza skalą lub było zbyt mało krwi (chociaż do tego jest przeważnie inny komunikat). Powinieneś pójść do przychodni / szpitala.