Wpis z mikrobloga

Żyrinowski: pierwsze doświadczenia seksualne miałem ze starszym kolegą

Sławny rosyjski polityk Władimir Żyrinowski przyznał się na antenie radia Komsomolskaja Prawda do tego, że jego pierwsze doświadczenia w świecie seksu miały charakter homoseksualny.

Jako młodzieniec Żyrinowski został zaproszony przez starszego kolegę do stodoły, gdzie zajęli się pettingiem.

Petting to forma rozmaitych pieszczot mających na celu doprowadzenie partnerów do osiągnięcia orgazmu bez aktu wprowadzania penisa do pochwy czy odbytu.

Rosyjski polityk twierdzi jednak, że to, do czego doszło między nim i jego kolegą, nie ma żadnego związku z homoseksualizmem.

#zyrinowski #rosja #lgbt #maciejczuk
tomasz-maciejczuk - Żyrinowski: pierwsze doświadczenia seksualne miałem ze starszym k...

źródło: comment_oY8dMNADvKZ0ijVAYlyolVLjow04I4AX.jpg

Pobierz
  • 7
@tomasz-maciejczuk: To, co mówi koncesjonowany rosyjski ultranacjonalista żydowskiego pochodzenia (w kraju, gdzie zarzucanie komuś żydowskiego pochodzenia jest traktowane jako zarzut), należy dzielić przez 10 i pierwiastkować. Pamiętam, jak w latach dziewięćdziesiątych czytałem wywiad, z którym przeprowadziła go dziennikarka Playboya. Już wtedy miał mózg zniszczony spirytusem. A minęło ponad 20 lat.