Wpis z mikrobloga

Siedzimy razem z #yanosik na #warsawmotorshow i tak sobie myślimy, że na pewno komuś z Was przyda się prawilny #kubek...

Więc siekamy #rozdajo. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mamy do oddania 5 kubeczków.
Dodatkowo komentarz, który uznamy, za 'najbardziej kreatywny' zgarnie bonusowy #kubek ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zasady znacie.


Powodzona! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#samochody #motoryzacja #antyradar
hadronpl - Siedzimy razem z #yanosik na #warsawmotorshow i tak sobie myślimy, że na p...

źródło: comment_1wwIo8xbZEvHcRhODgZODSWL2iNad7xh.jpg

Pobierz
  • 91
@hadronpl: - Jak to mieć taki kubek, dobrze?
- Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że
@hadronpl: to ja może skomentuję że przestałem używać Yanosika, bo zamiast podawać komunikaty przez audio w samochodzie to "dzwonił" do mnie mój numer telefonu i się nie rozłączał - aż mi muzyka potem leciała przez tą rozmowę a nie przez streaming bluetooth. Jakimś sposobem konkurencyjna apka działa normalnie ;)