Wpis z mikrobloga

@wolodia: widocznie zła umowa. W Gdańsku takie kary umowne dali, że biegiem będą uszkodzone naprawiali

za każdy rower niesprawny dłużej niż 12 godzin, w przypadku usterki istotnej dla funkcjonowania, przewidziana jest kara w wysokości od 50 do 600 zł dziennie

Start systemu za 21 dni.
@Jaracz_Joint dla miasta to powinien być proprytet. Jak już płacimy za usługę, to wymagajmy. Jak nie ma kontroli to usługodawca ma w dupie, jakby um się za to wziął, kontrolował, nakładał by kary, to praktycznie żadnym kosztem system rowerów miejskich zaczął by działać o wiele lepiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Line-Storm: jakoś mało mnie interesują publiczne pieniądze które zostały wydane na rowery które służą jako reklama banku.

niech się miasto i bank martwi skoro nawiązalo taka kooperacje, mnie irytuje fakt że na rowerach jest reklama, żałosne ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FrankUnderwood: raz do nich zgłosiłem że rowery są zaniedbane (2 rowery z 10 były sprawne). mają to w dupie.

Podobnie zwróciłem się do nich z zapytaniem czemu rowery które niby są 'miejskie", La zarządzane przez firmy zewnętrzną, posiadają reklamy banku i czy można je ściągnąć na czas podróży (chce płacić za rower, a nie rower który służy jako reklama, mi nikt nie zapłaci za to że robię reklame banku).

również ignor
@Jaracz_Joint: co za bezsensowna logika xD
Podejrzewam że dofinansowania z miasta nie wystarczają na pokrycie kosztów, a sama firma też działa dla zysku. Twoje jazdy po 19 minut żeby tylko nie zapłacić pewnie też za dużo nie pomagają więc zakładanie reklam to sensowny sposób na utrzymanie niskich kosztów. CHCE PŁACIĆ ZA ROWER A NIE ZA BYCIE REKLAMĄ HURDUR. Do NC+ też dzwonisz że jakim prawem masz reklamy w telewizorze? XD
W
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fafikboy: gralutuje złotej łopaty ( ͡° ͜ʖ ͡°) 10 miesięcy.

Jakie moje jazdy po 19 minut? Żyjesz w jakimś innym świecie?

Nie mój problem ze ich model biznesowy jest bez sensu, po to robi się analizę SWOT oraz biznesplan. Dlaczego masz pretensje do mnie ze korzystam z własnej wolności i wyboru że nie będę korzystał z marnej jakości usługi i robil za reklamę?

Do nc+ nie dzwonie
Jaracz_Joint - @fafikboy: gralutuje złotej łopaty ( ͡° ͜ʖ ͡°) 10 miesięcy.

Jakie moj...

źródło: comment_PPmSjWrAVCxgt9iMfpl2c7vOoiAh0pBH.jpg

Pobierz