Wpis z mikrobloga

@zielinski998: Też się rozglądam za jakąś kamerką sportową na kask. Jak na razie na oku mam YI 4k (lecz ciężko z akcesoriami do niej), Lamax x10 taurus lub 8.1 sirius, ewentualnie tego Sjcama. Podstawą musi być dobra stabilizacja obrazu oraz dobra żywotność baterii. Kwota, którą chcę przeznaczyć to do 600 zł (wiem, że x10 wykracza poza zakres). Za tydzień bedzie cyber Monday, więc może coś ciekawego się zakupi. Ktoś poleci jakieś
@lukasz67: ja tylko wspomnę o sj5000x elite, za dnia obraz bardzo ładny, nocą kiepski lub fatalny (zależnie od oświetlenia ulic), dźwięk po prostu słaby, brak wejścia na mikrofon, baterie na allegro i ali są tanie.

Jeśli chodzi o jazdę nocą, podobno sony jest liderem, ale sony ma chyba kamerki w kształcie tuby więc nie wiem czy da się je zamontować z przodu kasku na wysokości podbródka
@Hamza: Znalazłem SJCAM SJ7 STAR 4K za kwotę mniej niż 500 zł. Normalna cena w Polsce oscyluje się w kwocie około 800 zł, myślę że owa kamerka byłaby dobrym wyborem. Co sądzisz?
@lukasz67 sądzę, ze każdy wyższy, nowszy model sjcam jest coraz lepszy i tym samym drozszy. Wejdz na YT i pooglasaj filmiki porównujące jakość kamerek, miej na uwadze, ze YT czasem potrafi bardzo zauważalnie popsuć jakość, a czasem nieznacznie. Vimeo chyba jest lepszy pod tym względem, ale trudniej o filmiki z porównań