Wpis z mikrobloga

M 24 Białystok

Zgłoszenie nr 412 z dnia 2018-11-17 21:31:19

Imię: M
Wiek: 24
Miejscowość: Białystok
Kim jestem?
Zawsze pozytywny. Bez przerwy uśmiechnięty. Ogromny optymista. Wolę szukać pozytywów, niż negatywów, nawet w porażkach. Zawszę szukam czegoś nowego, po prostu lubię doświadczać nowych rzeczy. Uwielbiam wyzwania, które mnie stymulują. Życzliwy. Trzeźwo i racjonalnie patrzący na sprawy. Przyszły nauczyciel, ale jeszcze student. Od 2 lat mieszkam sam, w przyszłości może z kotem. Wyrozumiały i cierpliwy - to takie dwie moje topowe cechy. Realista, ale też trochę romantyk. Posiadam ogromny dystans do świata i do siebie. Ale żeby nie było tak kolorowo, to też mam swoje wady, a największa z nich, to zarozumiałość. Nie bardzo lubię się trzymać sztywnych zasad i społecznych konwenansów, ale najbardziej gdy ktoś mi coś narzuca. Nie umiem kłamać i nie lubię gdy ktoś to robi. Bardzo kontaktowy i tolerancyjny.

Wygląd
172cm, szczupły. niebieskie oczy, okulary. Nie gonię za modą, więc mogę nie wyglądać jak większość. Lubię założyć długi sweter, innym razem zwykły t-shirt na bluzkę z długim rękawem, a następnym razem koszulę. Dresy i bluzę raczej w domu

Zainteresowania
Tak jak już wspomniałem, lubię doświadczać wielu nowych rzeczy, ale nie na wszystkich nowych rzeczach człowiek może się zatrzymać, bo po prostu nie ma na to czasu. Na pierwszy ogień idzie psychologia, którą uwielbiam i która poznałem na studiach. Lubię grać w szachy. Czytać książki, w szczególności fantastykę, ale nie stronię od literatury pięknej. Lubię włączyć sobie kolejny odcinek serialu, czy też jakiś film, którego jeszcze nie widziałem. Uwielbiam piłkę nożną. Nie tylko, że się tym interesuję, ale też lubię pokopać z kolegami na boisku. Fascynuję się sztuką, uwielbiam i zbieram cytaty, a ostatnio zacząłem haftować

Czego oczekuję?
Jestem zdania, że człowieka lepiej się poznaje na żywo, niż wysyłając do siebie masę internetowych wiadomości, więc oczekuję szybkiego spotkania na kawie, niż wysyłania owych wiaodmości tygodniami. Szukam osoby, która wie na czym polega związek i umie o niego dbać. Dojrzałej osoby i nie małolaty. Osoby mało konfliktowej, która nie lubi się kłócić(też taki jestem). Nie pali, nie jest też alkoholiczką. Najlepiej żebyś nie była fanatyczką religijną. Umiała powiedziec coś więcej, niż tylko narzekać. Miała swoje poglądy i zdanie na tematy światopoglądowe. Wiadomo, to są tylko moje "preferencje", czy to, czego oczekuję. Ale ludzie nie są perfekcyjni, a szukanie ideału to głupota, więc najważniejsze jest to, żebyśmy się dogadywali, i abyś była przygotowana na masę durnych, aczkolwiek zabawnych pomysłów =)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Jeśli dwie osoby się kochają, to nawet dzień spędzony przed tv wcinając zamówioną pizzę będzie perfekcyjny

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
ślub - w przyszłości i raczej cywilny
dzieci - bardzo możliwe
alko pity z umiarem. najczęściej z okazji, bardzo rzadko w samotności. nie palący i gardzący narkotykami

Generalnie jestem osobą zadowoloną ze swojego życia, tylko doskwiera mi samotność. Jednak nle nie szukam kogoś, tylko po to, aby załatać ową samotność, tylko kogoś z kim mgłbym przejść całe życie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonybialystok < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz MirekSzukaZony - M 24 Białystok

Zgłoszenie nr 412 z dnia 2018-11-17 21:31:19

Imię: ...
źródło: comment_hi9dqMF8yGQsmSV19yvfxrjGNxnmaeY4.jpg
  • 1