Wpis z mikrobloga

@Keris: Ty atencjuszu, mogłeś to kontynuować w moim wpisie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Robię PP tylko dla Pristmatic, broken regen ponad 30 minut, ale z rebootem dostajesz instant 50% restore. No, a z boosterem nie ma opcji żeby stracić je całe :O
@SuperHiperBola: Napisałem tam tak dużą odpowiedź że uznałem iż może się części nie chce czytać, to dla czytelności ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Baterie tarcz też regenerują, ale przy tak dużych ilościach tarcz to kropla w morzu potrzeb.

Dodatkowo Reboot nie zawsze stawia tarcze, kilka razy mi się zdarzyło że nie zadziałało, nie wiem dlaczego, może gdy statek jest pod ostrzałem, albo gdy oberwie generator tarcz konkretnie? Temat
@Keris: dlatego prismaticów nie bierze się do każdego statku, w condzie czy FC będą miały sens, bo MJ tarcz masz tyle, że nie sposób w PvE się ich pozbyć. W PvP często lepiej wziąć Bi.

Broń z PP wydawała mi się kiepska, problemem jest przede wszystkim ograniczenie do określonej wielkości modułu. Z tego co z wiarą gadam w grze to jeżeli PP to tylko dla tarcz, reszta to fanaberie.
@SuperHiperBola: Ok dzięki za info, jeszcze jedno mnie zastanawia: dane sprzęty z PP można kupować tylko gdy się jest we frakcji czy odblokowuje się je na stałe i będzie można nabyć nawet po zmianie frakcji?
@Keris do wyboru są różne moduły do zdobycia, np 25% lepsze tarcze (co za tym idzie dłużej się ładują), ciekawe bronie (choć większość to prawie szystkie to tylko klasy 2) lub jak będziesz na 5 poziomie to inne bonusy. Zobacz sobie PP w prawym panelu w zakladce pledge co możesz zyskać. Poszukaj jak te moduły bronie działają na youtube. Do modulów potrzebujesz 3 poziom. Do innych bonusów na 5 levelu: 200% na
@Keris: Po prawie roku gry skusiłem się by wreszcie wstąpić do jakiejś frakcji i wybrałem ugrupowanie pana Li Yonga. Minęły trzy tygodnie od zapisu, zapulsowałem tam na trzecią rangę i kupiłem sobie wymarzone pack houndy :] Skusiły mnie bonusy rangi 5, ale jak ogarnąłem jak tytaniczną robotę, MEGA grind trzeba zrobić to podziękowałem. Mimo to pozostanę w tej frakcji na dłużej i trochę podziałam dla ich rozwoju, podoba mi się ich