Wpis z mikrobloga

Elektryczne hulajnogi na minuty. Pierwsze punkty są już w centrum!
Działają tak jak rowery miejskie. Wystarczy pobrać aplikację i doładować konto. W Warszawie można już wypożyczać elektryczne hulajnogi na minuty.
Lime to wspierany przez Google i Ubera amerykański startup. Po sukcesie w USA (działa m.in. w San Francisco i Los Angeles) z powodzeniem wszedł na rynek europejski. Elektryczne hulajnogi można wypożyczać m.in. w Paryżu, Madrycie czy Pradze, a od kilku tygodniu z nowej usługi korzystają mieszkańcy Wrocławia. Przyszedł czas na Warszawę.

Już teraz ściągnij aplikacje i wpisz nasz kod: R5RRFQY na pierwsze przejazdy w obniżonych cenach!

#motoryzacja #warszawa #promocje #kodyrabatowe #lime #cebuladeals
Pobierz LIMESofficial - Elektryczne hulajnogi na minuty. Pierwsze punkty są już w centrum!
D...
źródło: comment_4Se2WGf5x0CL5JTycWjB9ZfqvuXD95kF.jpg
  • 35
@LIMESofficial: widzialem w warszawie, ze te hulajnogi stoją sobie bezpansko na srodku chodnika. Nie boicie sie ze wystarczy podjechac starym zukiem i zaladowac ta wasza hulajnoge do auta i wywiezc i rozebrac na czesci?
@LIMESofficial: ok, a ile kosztuje srednio 30 minut uzycia tej waszej hulajnogi? jak juz skonczy mi sie czas to zostawiam ja gdziekolwiek na ulicy? jestem z podlasia a u nas nie ma takich cudów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LIMESofficial: również uważam, że trochę za drogie. Tym bardziej, że na rynku są skutery z konkurencyjną ceną. Dlaczego też minimamum wpłaty to 50 zł? Dlaczego nie ma możliwości wpłaty dowolnej kwoty lub też min 10 zł. Prób 50 zł trochę przesadzony.